Siyaset Haberleri

“Çok hızlı bir çöküşle karşı karşıyayız”

“Çok hızlı bir çöküşle karşı karşıyayız”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, 15 yıl öncesine kadar tarım ve hayvancılığın en gelişmiş bölgelerinden olan Trakya’nın AKP iktidarıyla kaderine terk edilmiş bir hale dönüştürüldüğünü belirterek, “Kiminle konuştuysak artık dayanamadığını söyledi. Çok hızlı bir çöküşle karşı karşıyayız” dedi..

Oku
Baykal’dan iyi haber

Baykal’dan iyi haber

Almanya’daki tedavisinin ardından önceki gün Türkiye’ye dönen ve Ankara’da Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi(GATA) Palyatif Bakım Merkezi’nde fizyoterapi programı uygulanmaya başlanan CHP önceki Genel Başkanı Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın genel durumunun iyi. Bilincinin açık olduğu bildiriliyor..

Oku
Tütüncü : Dokuma’da suyu  bulandırmak isteyenler var

Tütüncü : Dokuma’da suyu bulandırmak isteyenler var

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, eski Dokuma Fabrikası’nın 250 dönümlük ticari alanının ortak akılla şekillendirilmesi amacıyla düzenlediği ‘Fikir Proje Yarışması’ sonuçlarının açıklandığı toplantıda, bazı kesimlerin Dokuma’nın ticari alanıyla ilgili halk arasında çeşitli rivayetler dolaştırıldığını hatırlatarak, “Dokuma’da suyu bulandırmak isteyenler var” dedi.

Oku
 Baykal erken geldi

Baykal erken geldi

CHP önceki Genel Başkanı Antalya Milletvekili Deniz Baykal, tedavi gördüğü Almanya'dan dün Türkiye'ye döndü. Baykal'ın tedavisinin Ankara'da Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde devam edeceği bildiriliyor.

Oku
Rant iddialarına  CEVAP VERİN

Rant iddialarına CEVAP VERİN

CHP İl Başkanı Ahmet Kumbul, doğal sit alanlarının yapılaşmaya açılmasıyla buralarda arsaları bulunan AKP’li siyasilerin isimlerinin kamuoyunun gündemine tek tek düşmeye başladığını belirterek, “AKP’li yöneticilerin çıkıp bu iddiaları cevaplaması gerekiyor. Bizler en kısa sürede bu sorunun yanıtını bekliyoruz” dedi.

Oku
CHP’nin Güzeloluk ve Zümrütova  Mahalle Temsilcilikleri açıldı

CHP’nin Güzeloluk ve Zümrütova Mahalle Temsilcilikleri açıldı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, partisinin Güzeloluk ve Zümrütova Mahalleleri temsilcilik açılışında “Buradan Cumhuriyetimizin bulunduğumuz coğrafyaya bahşettiği uygar değerler yayılacak. Bunu hep beraber gerçekleştireceğiz” dedi.

Oku
Aynı ağacın dallarıyız

Aynı ağacın dallarıyız

CHP Kemer İlçe Başkanı Hüsnü Ünal, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, parti ile belediye yönetimi arasında sorunlar olduğu yönündeki iddialara, “aynı ağacın dallarlıyız” diyerek birlik ve beraberlik mesajı verdiler..

Oku
Karakuş: Kepez’de  sokaklara inilmemiş!

Karakuş: Kepez’de sokaklara inilmemiş!

-CHP Kepez Gençlik Kolları Başkanı Kalan Karakuş, göreve ilk başladıklarında ilçede büyük bir boşluk olduğunu gördüklerini belirterek, “Kepez’de çalışılmamış. Kepez’de başarıya sadece lafta inanılıyor. Ama sokaklara inilmiyor” diye konuştu.

Oku
‘Vay ülkenin haline’

‘Vay ülkenin haline’

İl Danışma Kurulu’nda konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, “17-25 Aralık'ta 4'lü çete vardı. Bunlardan biri olan Zafer Çağlayan Mersin'den AKP delegesi olmuş. Genel başkanlarını seçecek kongre üyesi oldu. Eğer bir partinin genel başkanını bunun gibi adamlar seçecekse vay ülkenin haline" dedi.

Oku
Baykal 21 Mart’ta geliyor

Baykal 21 Mart’ta geliyor

51 gün Ankara'da tedavi gören, 102 gündür de Almanya'da olan CHP önceki Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın 21 Mart Çarşamba günü Türkiye'ye dönüyor.

Oku