OYUN İYİ PUAN YOK

 • Ahmet Akyurt

  Ahmet Akyurt Yazı Arşivi
  23 Ocak 2018 /   9411 Okunma

  OYUN İYİ PUAN YOK

  Antalyaspor ve Beşiktaş taraftarının doldurduğu Antalya Stadyumu'nda iki takım da maça oldukça hızlı bir tempoda başladı. Antalyaspor, maçın hemen başında bulduğu golle öne geçti. Bu golden sonra takıma adeta daha bir güven geldi ve ciddi pozisyonlar yakaladı ancak bu uzun sürmedi Antalyaspor'un geriye yaslandığı dakikalarda misafir takım Beşiktaş'ın yoğun atakları başladı Elbette ki gol geldi ve ilk yarı atılan bu iki golle 1-1 beraberlikle sonuçlandı.

      2. Yarı her iki takım denk ve hızlı futbolla başladı bu defa da golü bulan misafir takım Beşiktaş oldu. Misafir takımın bu golünden sonra Antalyaspor, önemli pozisyonlar yakaladı ancak aradığı golü bulamadı. Hamza Hoca’nın takıma katkısı kesinlikle görülebiliyor. Eksik oyuncuların tamamlanması sonucu daha güçlü ve ligin altlarından bir an önce yukarı çıkacak Antalyaspor’u seyredeceğimize inanıyorum. Oyuncuların buna yönelik gayretleri bu görüşlerimizi güçlendiriyor. Ancak şunu belirtmek isterim ki ilk yarının son maçlarında mükemmel bir çıkış yakalayan Sakıb'ın İlk 11'de olmaması ilginçti. Nasri ise  hala istenen verimi vermekten uzak. Misafir Takım Beşiktaş bu müsabakada çok mu iyi oynadı sorusuna cevabım hayır. Ancak gelen fırsatları Antalyaspor’dan çok daha iyi değerlendirip müsabakada üç puanla ayrılan takım oldu.

      Hakem değerlendirmesine gelince Beşiktaş'ın iptal edilen golünde faul yoktu. 53. dakikada ise Beşiktaş savunmasında Medel'in elle oynaması Antalyaspor lehine penaltı olarak değerlendirilmeliydi. Hakem Halis Özkahya, bu pozisyonları doğru değerlendiremeyip hatalı kararlar verince maçın önüne geçti.

   


Yorum Yap