Güncel Haberleri

TEDAŞ aşçılarına  yeterlilik belgesi

TEDAŞ aşçılarına yeterlilik belgesi

TEDAŞ Genel Müdürlüğü'nün aşçı ve servis çalışanlarının mesleki yeterlilik belgelendirme sınavları, ATSO Eğitim Araştırma Kültür Vakfı İktisadi İşletmesi Mesleki Sınav ve Sertifikasyon Merkezi (ATSO MESEM) tarafından gerçekleştirildi.

Oku
ASAT’tan Kaş’a yeni depo

ASAT’tan Kaş’a yeni depo

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü yerinde yürütülen hizmet kalitesini, hızını artırmak ve lojistik açıdan tasarruf sağlamak amacıyla inşa ettiği malzeme depolarına bir yenisini ekliyor.

Oku
Yanan evde oğlu  olduğunu sanıyordu

Yanan evde oğlu olduğunu sanıyordu

Antalya'da yanan evde oğlunun olduğunu düşünen İbrahim Alkış, büyük panik yaşadı. Alevlerin söndürülmesinin ardından küle dönen evde kimse olmadığını gören Alkış, mahallede oğlunu bulunca rahatladı.

Oku
Alarmda sörf keyfi

Alarmda sörf keyfi

Meteorolojinin 'kırmızı alarm' verdiği Antalya'da sağanak öncesinde Konyaaltı Sahili'ne gelen sörfçüler, boyu 2-3 metreyi bulan dalgalarda sörf yapmanın keyfini çıkardı.

Oku
MYO öğrencilerine  uygulamalı eğitim

MYO öğrencilerine uygulamalı eğitim

Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Rektör Danışmanı ve eski İl Emniyet Müdürü Feyzullah Arslan, AÜ Hukuk Fakültesi Adalet Meslek Yüksekokulu (MYO) öğrencilerine ders verdi.

Oku
Milletvekillerine trafikte  geçiş üstünlüğüne tepki

Milletvekillerine trafikte geçiş üstünlüğüne tepki

Antalya Sürücü Kursları ve Çalışanları Dernek Başkanı Hakan Akan, milletvekillerine trafikte geçiş üstünlüğü hakkı tanıyan yasa ile ilgili, "Unutulmamalıdır ki trafikte Azrail kimseye ayrıcalık tanımaz" diyerek tepki gösterdi.

Oku
Evi kundaklanan kadın  YARDIM BEKLİYOR

Evi kundaklanan kadın YARDIM BEKLİYOR

Antalya'da, 2 çocuğuyla yaşadığı evi çıkan yangında kullanılamaz hale gelen Şerife Yaka (33),"İtfaiyenin tuttuğu raporda evin kundaklandığı yazıyor. Daha önce de üç kez yangın olayı yaşanmıştı.Zor durumdayım" dedi.

Oku
Konyaaltı fidanlığı  Adeta fabrika gibi

Konyaaltı fidanlığı Adeta fabrika gibi

“Konyaaltı Belediyesi’ninfidanlığı fabrika gibi çalışıyor” diyen Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, bu yıl içinde park ve meydanlarda kullanılan toplam 253 bin bitki ürettiklerini söyledi.

Oku
Envar, özel öğrencileri ağırladı

Envar, özel öğrencileri ağırladı

Envar Okulları öğrencileri, bu çerçevede Demirgül Ortaokulu’ndan Özel Eğitime tabi olan 10 çocuğu okulda ağırladı.

Oku
Duraliler’e doğal gaz

Duraliler’e doğal gaz

Kepez ilçesinin batısındaki Duraliler Mahallesi’ndeki 941 konuttan oluşan siteler, yeni yıla girmeden doğal gazla ısınmaya başladı.

Oku