Özel Haber Haberleri

Murat Dinç  haber bekliyor

Murat Dinç haber bekliyor

Kepez Belediye Başkan adaylığı için adı ilk konuşulan isim olan Doktor Murat Dinç, Ankara’dan haber bekliyor.

Oku
“Kocagöz yalan söylüyor”

“Kocagöz yalan söylüyor”

CHP’de Mesut Kocagöz kavgası kızışıyor. CHP Parti Meclis Üyesi, Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, ismi Kepez Belediye Başkan Adayı olarak konuşulan Kocagöz’ün “Uzun süre temas halindeydik” sözlerini yalanladı, Kocagöz’le hiç görüşmediğini söyledi.

Oku
Kara: CHP Kepez’de  kaybetmek mi istiyor?

Kara: CHP Kepez’de kaybetmek mi istiyor?

CHP’li Niyazi Nefi Kara, CHP’nin Kepez’de kendi adayı yerine İYİ Parti ile ortak aday belirlemesini ve adaylıkta AKP’li bir ismin geçmesini eleştirdi: “Kepez’de aynı hatayı ikinci kez yapmak, yapmayı dillendirmek. Israrla ‘ben burada kaybetmek istiyorum’ demekten başka nedir ki?”

Oku
Oruç: Yıldırım’ın arkasındayız

Oruç: Yıldırım’ın arkasındayız

Aksu Belediyesi Meclis Üyesi Mustafa Oruç, CHP Parti Meclisi’nin CHP Aksu Belediye Başkan Adayının İsa Yıldırım olduğunu hatırlatarak, “Parti Meclisi üzerinde hiçbir şahsın egosu ve gücü yoktur. Alınmış kararın aynen devam etmesini umut ediyoruz. Yıldırım’ın sonuna kadar arkasındayız” dedi.

Oku
Adaylıktan çekilmesi gündemde olan İsa Yıldırım, net konuştu: İttifaksız da kazanırım

Adaylıktan çekilmesi gündemde olan İsa Yıldırım, net konuştu: İttifaksız da kazanırım

CHP’nin İYİ Parti ile yaptığı görüşmeler sonucu Aksu Belediye Başkan Adayı İsa Yıldırım’ı geri çekme ihtimali ortalığı karıştırdı. Yıldırım, “Ben şahsen geri çekilmemiz için bir sebep olduğunu düşünmüyorum. Aksu’da seçimi ittifaksız da kazanırım” dedi.

Oku
CHP beni istiyordu!..

CHP beni istiyordu!..

CHP’den Kepez Belediye Başkan Adaylığı için ismi ön plana çıkan Mesut Kocagöz, Akdeniz GERÇEK’e çarpıcı açıklamalar yaptı: “CHP, aylar öncesinden benimle temas kurdu. Kepez’den Belediye Başkan Adayı olmalı istedi. Ben de severek, gururla kabul ettim.”

Oku
Şehide saygısızlık

Şehide saygısızlık

Muratpaşa İlçesi Şehit Cengiz Toytunç Caddesi’ndeki şehidimizin anıtına, Büyükşehir Belediyesi temizlik görevlilerince bırakılan süpürge ve kürek tepki çekti. Okurlarımız uyarılara rağmen süren davranışı ‘saygısızlık’ olarak nitelendirdi.

Oku
  Çavuşoğlu ölümle  TEHDİT EDİLDİ

Çavuşoğlu ölümle TEHDİT EDİLDİ

Belediye-İş Sendikası’nın Antalyalı Genel Başkan Yardımcısı Kemal Çavuşoğlu, Malatya’da Hizmet-İş’in Doğu Anadolu Bölge Başkanı Zeki Özen ve beraberindeki 8-10 kişilik grup tarafından ölümle tehdit edildi.

Oku
ANTÇEV’den Ensar tepkisi

ANTÇEV’den Ensar tepkisi

İlk gazetemizin duyurduğu tartışılan Ensar Vakfı tahsisine çeyrek asırlık Antalya Çağdaş Eğitim ve Kültür Vakfı (ANTÇEV) Başkanı’ndan tepki geldi. ANTÇEV Başkanı Hülya Bilgin, “Ensar Vakfı’na bir yer veriliyorsa bütün vakıflara yer vermesi gerekir. Birine veriyorsa öbürlerine de verilecek. Ayrımcılık olmaz o zaman” dedi.

Oku
Başkan Türel’den CHP’li  başkanlara gönderme

Başkan Türel’den CHP’li başkanlara gönderme

Demircikara Mahallesi’nde Antalyaspor’a gelir sağlayacak plan değişikliği ile ilgili madde Büyükşehir Meclisinde tartışmalara neden oldu. Türel, CHP’li belediye başkanlarının meclise neden gelmediklerinin anlaşıldığını belirterek, “Keşke gelselerdi, kaçmaya gerek yoktu. Boynumuza Antalyaspor atkısı takıp maçlara gitmekle Antalyasporlu olunmuyor” dedi.

Oku