Özel Haber Haberleri

Muratpaşa, gençlere  ASSİM’i iptal etti

Muratpaşa, gençlere ASSİM’i iptal etti

Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezi’nin (ASSİM) salonunu CHP Muratpaşa Gençlik Kolları Kongresi için kiraladıklarını belirten CHP Muratpaşa Gençlik Kolları Başkanı Orhan Aykaç, kiralamanın iptal edildiğini ama sebebini bilmediklerini söyledi. Aykaç, 2 Şubat’ta yapılacak kongrenin Expo Park Düğün Salonu’nda yapılacağını belirtti.

Oku
Büyük duyarlılık

Büyük duyarlılık

Pazar yerinde bin Lira para bulan 9 yaşındaki Tanay Duran, parayı tutanakla polise teslim etti. Tanay, parayı kaybeden kişinin ilk gideceği yerin polis olacağı için böyle bir davranışta bulunduğunu söyledi.

Oku
Manavgat’ta bir ilk!

Manavgat’ta bir ilk!

Manavgat’ın ilk et ve süt satış tanzim noktası Manavgat Belediyesi’nce açılıyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin ardından ilk ilçe belediyesi olarak Manavgat, bu hizmeti hayata geçiriyor.

Oku
Melli bugün Alanya’da

Melli bugün Alanya’da

CHP Antalya İl Başkan Adayı Ömer Melli, ilçe ziyaretlerini sürdürüyor. CHP Başkan Adayı Melli, ilçe kongrelerinin ardından göreve gelen Başkan ve yönetimlerine ‘hayırlı olsun’ derken, il delegeleriyle de buluşarak neden aday olduğunu anlatıyor.

Oku
Kadın örgütleri  bu davayı takipte

Kadın örgütleri bu davayı takipte

Genç bir kadına karşı işlendiği iddia edilen şantaj ve özel hayatın gizliliğini ihlal suçlarından Antalya 10. Asliye Ceza Mahkemesi’nde 28 Ocak Salı günü (bugün) saat 09:48’de görülecek dava için mağdur S.K. kadın örgütlerinden destek istedi.

Oku
Kumluca’dan Elazığ’a sebze

Kumluca’dan Elazığ’a sebze

Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu ve CHP Milletvekili Aydın Özer ile vatandaşlar Kumluca Afet Koordinasyon Kurulu tarafından düzenlenen yaş sebze meyve yardım koordinesi kapsamında, toplanan sebze meyveyi Elazığ’a uğurladı.

Oku
Çinli turist akını beklerken  Corona’nın kurbanı olduk

Çinli turist akını beklerken Corona’nın kurbanı olduk

Antalya Kent Konseyi Turizm Çalışma Grubu Başkanı Recep Yavuz, daha 3 ay önce 2 milyon Çinli turist getirmeyi hayal eden turizmcilerin corona virüsü salgını sonrası planlamalarını tamamen değiştirdiğini belirtti. Yavuz, “Turizm işte böyle hassas, kırılgan ve değişken bir sektör. Bazen ne planlama, ne öngörü, ne tecrübe dinler” dedi.

Oku
“KRAL ÇIPLAK”

“KRAL ÇIPLAK”

Antalya’nın teknik insanları Elazığ ve Malatya depremi sonrasında çarpıcı açıklamalarda bulundular. İki meslek odası başkanı ve kendisi de teknik bir insan olan ANSİAD Başkanı, imar barışı ile kabul edilen aykırılıklara dikkat çekti ve yeterince önlem almayan, denetim yapmayan yetkililere seslendi

Oku