Özel Haber Haberleri

DAMAT KAYBETTİ

DAMAT KAYBETTİ

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, biraz önce sosyal medya hesabından Konyaaltı sahil projesinin iptaliyle ilgili açılan davada yargının da ranta dur dediğini kaydetti.

Oku
   RANTİYEYE DEĞİL,  İNSANA YATIRIM

RANTİYEYE DEĞİL, İNSANA YATIRIM

Küresel salgın sağlığımızı tehdit ettiğini vurgulayan Tüm Emekli Sen Antalya Şube Başkanı Mustafa Ayar, krize hazırlıksız yakalandığımızın ortada olduğunu kaydederek, hem emeklilerin taleplerini ve önerilerini dile getirdi hem de Pandemi Kurulu’nda neden olmadıklarını sorguladı

Oku
Antalya'nın kampanyası da iptal

Antalya'nın kampanyası da iptal

İstanbul ve Ankara'nın ardından Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin de korona virüs kapsamında başlatmış olduğu yardım kampanyası iptal edildi. İçişleri Bakanlığı kararıyla belediyelerin yardım hesapları kapatıldı. Konuyu Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, sosyal medya hesabından duyurdu.

Oku
Kahvaltı değil, hastane ve ekipman lazım

Kahvaltı değil, hastane ve ekipman lazım

Kısa bir süre önce partisi İYİ Parti'den istifa edip AKP'ye geçen Antalya Milletvekili Tuba Vural Çokal'ın Manavgat Devlet Hastanesi’nde sağlık çalışanlarına kahvaltı ikram ettiği ortaya çıktı. CHP Manavgat İlçe Başkanı Aliye Coşar, kendisi de sağlıkçı olan Çokal'ın sorunları dinlemeden kahvaltı yapmasını eleştirdi.

Oku
Emekçiler evde kalmalı!

Emekçiler evde kalmalı!

Tüm Emekli Sen Antalya Şube Başkanı Mustafa Ayar, eşini işe götürürken, trafik lambalarında verilen ‘Evde kal’ mesajı sonrası, sosyal medyada ilgi çeken bir mesaj yayınladı ve “Lambada ‘Evde kalın, yeşil yandı evinize gidin’ yazıyor. Allahım bunlar bizi çıldırtacaklar. Emekçiler evde kalmalı” dedi.

Oku
Bugün hastaneye götürülecek

Bugün hastaneye götürülecek

Korono virüs kapsamında 65 yaş ve üstü vatandaşlarla kronik hastalığı olan vatandaşların evden çıkmaları yasaklarken, zaman zaman mağduriyetler de oluyor. 112’yi arayan kanser hastası Hasan Ali Kaya da görevlilerin unutması sonrası PET çekimine gidemezken, konuyu haber yapmamızın ardından Aksu Kaymakamı Aydın Ergün, olaya el koydu. Kaya’nın bugün PET çekimine götürüleceği bilgisi verildi.

Oku
İbradı’ya gel ama  virüsten sonra

İbradı’ya gel ama virüsten sonra

Altınbeşik Mağarası ve düğmeli evleriyle ünlü İbradı’da yaşlı nüfusun fazlalığı nedeniyle önlem kapsamında ilçeye giriş kontrollü hale getirildi.

Oku
İl İdare Kurulu kararları belli oldu

İl İdare Kurulu kararları belli oldu

Bugün toplanan Antalya İl İdare Kurulu kararları açıklandı. 13 maddelik kararlar Akdeni Gerçek'te...

Oku
14 bin kamu işçisi alınacak

14 bin kamu işçisi alınacak

Sağlık Bakanlığı 14 bin kamu işçi alımı gerçekleştirecek. Sağlık Bakanlığı kamu işçi alımı başvurularını 26-30 Mart tarihlerinde internet üzerinden alacak.

Oku
AKP’de video konferanslı toplantı

AKP’de video konferanslı toplantı

AKP Antalya İl Başkanı Ethem Taş, koronavirüs dolayısıyla ilçe başkanları toplantılarını video konferans yöntemiyle yapmaya başladı. Başkan Taş, 25 Mart’taki toplantılarını sosyal medyadan da paylaştı.

Oku