Özel Haber Haberleri

Muratpaşa’da anket krizi

Muratpaşa’da anket krizi

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın Muratpaşa’daki oyunu ve halkın kimi aday görmek istediğini belirlemeye dönük başlatılan bir anket kafaları karıştırdı. CHP ve AKP cephesinden anketi sahiplenen çıkmazken hedef 3 AKP’li isimle birlikte adı Muratpaşa Belediye Başkan Adayı olarak geçen Devrim Kök oldu.

Oku
“Çağdaş ve katılımcı belediye  anlayışıyla göreve talibim”

“Çağdaş ve katılımcı belediye anlayışıyla göreve talibim”

CHP Muratpaşa Belediyesi Meclis Üyesi Aday Adayı Mehmet Kolakoğlu, “CHP ilkeleri doğrultusunda çağdaş ve katılımcı belediye anlayışıyla göreve talibim” dedi.

Oku
Arslan: Hakedişlerde  sıkıntı varsa düzeltilir

Arslan: Hakedişlerde sıkıntı varsa düzeltilir

Antalya Otobüsçüler Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Yasin Arslan, ulaşım esnafının aylık 35 bin TL’lik hakkedişleriyle ilgili sıkıntı olması halinde düzeltilebileceğini söyledi

Oku
 CHP’den AKP’ye geçerek   ADETA DİN DEĞİŞTİRDİ

CHP’den AKP’ye geçerek ADETA DİN DEĞİŞTİRDİ

-Ünlü ceza avukatı ve İYİ Parti’nin Siyasi İlişkilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı olan Rıdvan Yıldız, CHP’den aday gösterilmediği için istifa eden ve ardından AKP’den Kemer Belediye Başkan Adayı olduğu iddia edilen Necati Topaloğlu’nu ağır bir dille eleştirdi.

Oku
Gastro Antep sizi bekliyor

Gastro Antep sizi bekliyor

Antalya Gaziantepliler Derneği Başkanı Ali Kıroğlu, Muratpaşa İlçesi’nde Milli Eğitim Müdürlüğü yanındaki alanda Gaziantep’in geleneksel tatlarının sunulduğu bir fuar açtı. Yoğun ilgi gören Gastro Antep Gaziantep Günleri 25 Kasım’a kadar devam edecek.

Oku
“Örgüt kırılmaya izin vermemeli”

“Örgüt kırılmaya izin vermemeli”

Ankara’da tedavisi devam eden CHP’nin 18 yıllık genel başkanı, Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Antalya’daki aday belirleme süreçlerini yakından izliyor. Kemer’de aday olarak Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün açıklanması sonrasında eski Göynük Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun istifa ederek AKP’ye geçişini değerlendiren Baykal, bu duruma yol açmadan örgütün olaya el koyması gerektiğini bildirdi.

Oku
CHP’li Mustafa Gül:  Zafer vadediyorum

CHP’li Mustafa Gül: Zafer vadediyorum

-Yeniden CHP’nin Kemer Belediye Başkan Adayı olan Mustafa Gül, “2019’un 31 Mart’ında Kemer’de halkımızın güvenoyunu alıp büyük bir zafer daha kazanmak istiyorum” dedi.

Oku
Güllük, eski şaşaalı  günlerine dönmeli

Güllük, eski şaşaalı günlerine dönmeli

-CHP Muratpaşa Meclis Üyesi Hüseyin Sarı, Antalya esnafının krizde ayakta kalmak için çaba sarf ettiğini belirterek, “Antalyalıları tekrar Güllük Caddesi’ne çekmek, buradan alışveriş yapmalarını sağlamak ve caddeyi canlandırmak için kent dinamikleriyle ortak hareket etmeliyiz” dedi.

Oku
HEYAD engelli sporcuları  Anıtkabir’e götürdü

HEYAD engelli sporcuları Anıtkabir’e götürdü

Hasta ve Engelliler ile Yakınları Hakları Derneği (HEYAD), engelli sporcuların isteğini kırmadı ve onları 10 Kasım’da Anıtkabir’e götürdü.

Oku
Cemevi inşaatı durdu

Cemevi inşaatı durdu

AKP’li Menderes Türel başkanlığındaki Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin girdiği finansal kriz inşaatları durdurdu ya da durma noktasına getirdi. Geçtiğimiz gün gündeme taşıdığımız Antalya Ulu Camii inşaatından sonra Altınova Cemevi inşaatında da çalışmaların durduğu ortaya çıktı.

Oku