Siyaset Haberleri

Böcek: “Beş yıldır  aklınız neredeydi”

Böcek: “Beş yıldır aklınız neredeydi”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Böcek, AKP’li Menderes Türel’in seçime bir hafta kala yeni müjdeler açıklamasını “Beş yıldır Büyükşehir Belediye Başkanıydın, şimdiye kadar aklınız neredeydi” diyerek cevaplandırdı.

Oku
“Kepez’in çocuklarına sahip çıkacağım”

“Kepez’in çocuklarına sahip çıkacağım”

Seçime doğru son haftaya girilirken çalışmalarına hız kesmeden devam eden Millet İttifakı’ndan CHP’nin Kepez Belediye Başkan Adayı Dr. Murat Dinç, “Gönülden söz veriyorum, çocuklara sahip çıkacağım” dedi

Oku
Antalya üreten  bir kent olacak

Antalya üreten bir kent olacak

Vatan Partisi Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Bülent Okay, Antalya'yı üreten bir kent haline getireceklerini söyledi.

Oku
‘Korkunun ecele faydası yok’

‘Korkunun ecele faydası yok’

Batı ilçelerine adeta çıkarma yapan İYİ Parti’nin Antalya İl Başkanı Ahmet Aydın, “Korkuteli, Elmalı, Demre, Kumluca, Kaş kararını vermiş. Gümbür gümbür geliyoruz. İYİ Parti’nin ayak seslerinden rahatsız olanlar, ne yapacaklarını şaşırdılar. Ama korkunun ecele faydası yok” dedi.

Oku
Halk kırmızı kart gösterecek

Halk kırmızı kart gösterecek

CHP İl Başkanı Ahmet Kumbul, CHP Antalya Milletvekilleri Çetin Osman Budak, Rafet Zeybek ve Cavit Arı, seçime sayılı günler kala iddialı konuştu. Kumbul, “İnançlıyız, 19 ilçede de iddialıyız ve seçimi kazanacağız. Halk AKP’ye kırmızı kart gösterecek” dedi.

Oku
Kirli kampanya !..

Kirli kampanya !..

Antalya’da yerel seçimlere sayılı günler kala sahte bildiriler bastırılıp dağıtıldı. HDP'nin kullandığı görsellerle hazırlanan bildiride, HDP, CHP, İYİ Parti, Saadet Partisi'nin logoları yer aldı.

Oku
CHP’li Tekin’in Antalya  programı çok yoğun

CHP’li Tekin’in Antalya programı çok yoğun

CHP’li Gürsel Tekin, bugün Antalya’da çok yoğun bir programla Muratpaşa ve Kepez ilçelerinde belediye başkan adaylarına destek verecek. Tekin, programını Varsak mitingine katılarak tamamlayacak.

Oku
Uysal: Devre dışı bırakırım

Uysal: Devre dışı bırakırım

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Ben kamunun ne bir kuruşuna tenezzül ederim ne de ettiririm. Uzanan eli de derhal devre dışı bırakırım. Bunu, beni tam değil yarım tanıyan herkes bilir. En yakınımdakini gönderirim, en küçük yanlışını görürsem” diye konuştu.

Oku
Anketleri görünce şirin gözükmeye başladılar

Anketleri görünce şirin gözükmeye başladılar

Manavgat Belediye Başkanı, Millet İttifakı CHP Manavgat Belediye Başkan Adayı Şükrü Sözen, Cumhur İttifakı adayının Manavgat’ın yarısına iş vaadinde bulunduğunu söyleyerek, “Kamuoyu araştırmalarını gördükçe topluma biraz daha şirin gözükmeye başladılar, taahhütler havada uçuşuyor” dedi.

Oku
Gül’den Göynük’e imar sözü

Gül’den Göynük’e imar sözü

Kemer Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Kemer Belediye Başkan Adayı Mustafa Gül, Göynük Mahallesi Mitingi’nde yaptığı konuşmada, “Göynük Mahalle’mizin en önemli sorunu imardır. Biz en kısa sürede yüzde 20-30 emsalle Göynük’ü imar planına kavuşturacağız” dedi.

Oku