Siyaset Haberleri

Paradigmalar yıkılacak

Paradigmalar yıkılacak

Saadet Partisi (SP) Antalya İl Başkanı Ramazan Düzen, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Düzen, koronavirüse karşı alınacak ekonomik önlemleri anlattı. Küresel bir kriz sürecinden geçildiğini kaydeden Düzen, “Sağlık merkezli görünen, fakat muhtemel sonuçları itibarıyla dünyanın ekonomik, sosyal, siyasal yapısını ve düzenini sarsacak, mevcut paradigmaları yerle bir edecek bir kriz sürecidir bu” dedi.

Oku
    CHP’den tehditlere tepki

CHP’den tehditlere tepki

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya İl Başkanı Nusret Bayar, sosyal medyada halkı kin ve düşmanlığa sürükleyen, tehditler içeren paylaşımlarda bulunan Konyaaltı Kent Meydanı’nda kokoreççi dükkanı olan Hilmi Bulut’a “Tehditleriniz vız gelir tırıs gider, virüsle beraber bu bölücü söylemleri de yeneceğiz” dedi

Oku
SP’den bin Lira önerisi

SP’den bin Lira önerisi

Saadet Partisi (SP) Antalya İl Başkanı Ramazan Düzen, hükûmete yeni tip koronavirüs (Covi-19) salgının ekonomik boyutuyla mücadeleye ilişkin açıklamalarda bulundu. Düzen, "Salgın nedeniyle zor günler yaşayan vatandaşlarımıza, gelir düzeylerine bakılmaksızın ivedi şekilde her T.C. kimlikli kişiye sağlık, kira ve beslenme harcamaları için 1000 Lira nakdi destek sağlanmalıdır" dedi.

Oku
  AKP çiftçiyi unuttu

AKP çiftçiyi unuttu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya İl Başkanı Nusret Bayar, korona virüsü ile mücadelede çiftçinin unutulduğunun, yok sayıldığının altını çizerek, "AKP iktidarı çiftçiye üvey evlat muamelesinden vazgeçilmelidir" diye konuştu

Oku
AKP’de video konferanslı toplantı

AKP’de video konferanslı toplantı

AKP Antalya İl Başkanı Ethem Taş, koronavirüs dolayısıyla ilçe başkanları toplantılarını video konferans yöntemiyle yapmaya başladı. Başkan Taş, 25 Mart’taki toplantılarını sosyal medyadan da paylaştı.

Oku
Maaşlarınızı bağışlayın!

Maaşlarınızı bağışlayın!

İYİ Parti Murtapaşa İlçe Başkanı Semih Tayfur, Cumhurbaşkanı, Bakan ve milletvekillerine ‘Maaşlarınızı bağışlayın’ çağrısı yaptı.

Oku
CHP'den korona genelgesi

CHP'den korona genelgesi

Dünyayı etkisi altına alan ve Türkiye'de de görülen koronavirüsle alakalı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) yeni bir genelge yayınladı.

Oku
Saadet Partisi  kongresini  erteledi

Saadet Partisi kongresini erteledi

Ülkedeki koronavirüs alarmı nedeniyle Saadet Partisi'nin (MP) 21 Mart tarihindeki Antalya İl Kongresi ileri bir tarihe ertelendi.

Oku
İYİ Parti Muratpaşa  yeni adresine taşındı

İYİ Parti Muratpaşa yeni adresine taşındı

Daha önce Muratpaşa İsmet Gökçen caddesinde bulunan ilçe binasını Yener Ulusoy Bulvarı Vakıfbank durağının karşısındaki Uzaş Ap/No 24 /1 adresine taşındı.

Oku
Çapan adaylığını açıkladı

Çapan adaylığını açıkladı

CHP Antalya İl Gençlik Kolları’na aday olan Deniz Çapan, düzenlediği basın toplantısıyla göreve hazır olduğunu açıkladı. Çapan’ın CHP İl Binası’nda yaptığı basın toplantısına partililer büyük ilgi gösterdi.

Oku