Siyaset Haberleri

Antalya’da 1 milyon 681  seçmen oy kullanacak

Antalya’da 1 milyon 681 seçmen oy kullanacak

Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) 24 Haziran seçimleri için açıkladığı sandık ve seçmen sayılarına göre Antalya'da 5 bin 30 sandık ve 1 milyon 681 bin 336 seçmen belirlendi. Sandıklardan 22'si seyyar olarak kullanılacak. Afyonkarahisar'da 506 bin 851, Isparta'da 312 bin 416, Burdur'da 196 bin 380 seçmen oy kullanacak.

Oku
Muharrrem İnce yarın Antalya’da

Muharrrem İnce yarın Antalya’da

Cumhurbaşkanlığı adaylığının açıklandığı 4 Mayıs tarihinden bu yana 40 günde 90 miting yapan Muharrem İnce, en büyük mitinglerinden birini 19 Haziran Salı günü Antalya’da yapmaya hazırlanıyor.Kepez Arena Spor Salonu yanındaki miting alanında saat 17.30’da başlayacak mitingin hazırlıkları yoğun bir şekilde sürüyor.

Oku
“Antalya rüyalarımın şehri”

“Antalya rüyalarımın şehri”

Kepez Spor Salonu yanındaki Seyhan Bulvarı’nda gerçekleşen açık hava toplantısında konuşmasına 'Çekemedim Akça Kızın Göçünü' isimli türkünün 'Sevdiğim de rüyalara girmez mi. Girmezse de gönül sana küsmez mi' sözleriyle başlayan Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan, "Seni kalpten selamlıyorum, rüyalarımın şehri Antalya" dedi..

Oku
Seçim yasakları başlıyor

Seçim yasakları başlıyor

24 Haziran Pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için propaganda serbestliği ve bir kısım seçim yasakları bugün başlıyor. Seçim gününe kadar Başbakan ve bakanlarla, milletvekilleri, yurt içinde yapacakları seçim propagandası ile ilgili gezileri makam otomobilleri ve resmi hizmete tahsis edilen vasıtalarla yapamayacak, anket açıklanamayacak.

Oku
   İYİ Parti’den ATSO ziyareti

İYİ Parti’den ATSO ziyareti

İyi Parti Antalya İl Başkanı Nizamettin Sağır, İl yöneticileri ve partisinin Antalya Milletvekili Adayları Feridun Bahşi, Musa Ertugan, Meryem Aydoğan ve Yakup Cem Çınar ile birlikte Antalya Ticaret ve Sanayi Odası ( ATSO) Başkanı Davut Çetin’i ziyaret etti. Başkan Sağır ve aday Bahşi, partilerinin özellikle iş dünyasına yönelik tespitlerini ve çözüm önerilerini anlattılar.

Oku
 CHP’li Özer : Antalya’da ‘İnce’ artış var

CHP’li Özer : Antalya’da ‘İnce’ artış var

CHP Antalya milletvekili adayı Aydın Özer, iki hafta kalan seçimler için çalışmaya son hız devam ediyor. Bugüne kadar 13 ilçede vatandaşla görüştüklerini belirten Özer, “Halkın olumlu yaklaşımı memnuniyet verici ve giderek artan bir Muharrem İnce ilgisi var” dedi.

Oku
‘Akşener Gönüllüleri’  bağışa ara vermiyor

‘Akşener Gönüllüleri’ bağışa ara vermiyor

‘Akşener Gönüllüleri’ İYİ Parti İl Başkanı Nizamettin Sağır ile birlikte Aspendos Bulvarı’ndaki İş Bankası’na giderek Genel Başkan ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener hesabına bağış yaptılar.

Oku
Güçlü demokrasi katılımcı anlayış

Güçlü demokrasi katılımcı anlayış

İyi Parti Antalya Milletvekili Adayı Hasan Subaşı, “ Dünyada yüzyıldır yerelleşme ve katılımcı model hakimdir. Yerel yönetimler ve sivil toplum güçlendirilmiş, güçlü demokrasi ile katılımcı anlayış hakim olmuştur” dedi.

Oku
Perinçek: Borç batağından  devrim yaparak çıkarız

Perinçek: Borç batağından devrim yaparak çıkarız

Vatan Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Doğu Perinçek, Türkiye’nin adeta borç batağında olduğunu iddia ederek, “Çözüm üretmek zorundayız. Devrim yapmalıyız. Bu borç batağından ancak üretim ekonomisiyle çıkarız” dedi.

Oku
Antalyalıların buluşma noktası oldu

Antalyalıların buluşma noktası oldu

Antalya’nın en ünlü ve en işlek caddelerinden biri olan Yüzüncü Yıl Caddesi’nde bulunan İYİ Parti Seçim Ofisi Antalyalıların buluşma noktası. Her yaştan Antalyalının bir araya geldiği, sohbet ettiği ofiste gençler de gönüllü olarak çalışıyor.

Oku