Siyaset Haberleri

AKP'Lİ Meclis Üyesi  Duman CHP'ye katıldı

AKP'Lİ Meclis Üyesi Duman CHP'ye katıldı

Döşemealtı Belediye meclis üyesi AK Parti'li Mehmet Duman, partisinden istifa ederek Cumhuriyet Halk Partisi'ne katıldı.

Oku
Böcek, Seçim Koordinasyon  ekibi ile buluştu

Böcek, Seçim Koordinasyon ekibi ile buluştu

“Biz birlikte yaparız” anlayışıyla yola çıkan Antalya Büyükşehir Seçim Koordinasyon ekibi, geçtiğimiz Cuma günü Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ile bir araya geldi. Başkan Böcek’i makamında ziyaret eden ekibe seçim döneminde CHP Koordinatörü olan Yusuf Meriç ile İYİ Parti Koordinatörü Bülent Gürsoy da eşlik etti.

Oku
CHP’li başkanlardan ‘dayanışma’ mesajları

CHP’li başkanlardan ‘dayanışma’ mesajları

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, CHP İlçe Örgütü ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Böcek’in Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesinden onur duyduklarını belirten Uysal, “Başkanımıza her türlü katkıyı vereceğiz. Hep beraber dayanışma içinde Antalya’mıza, insanlığa hizmet etme gayreti içerisinde olacağız” dedi.

Oku
Akaydın dönemi bürokratları Büyükşehir'de

Akaydın dönemi bürokratları Büyükşehir'de

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, eski belediye başkanı Mustafa Akaydın dönemindeki 3 bürokratı yeniden görevlendirdi.

Oku
CHP'li gençlerden Köleoğlu'na ziyaret

CHP'li gençlerden Köleoğlu'na ziyaret

CHP Antalya İl Gençlik Kolları Başkanı Musa Gül ve yönetim kurulu üyeleri Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu'nu ziyaret etti.

Oku
Büyükşehir’de ‘40’ sancısı

Büyükşehir’de ‘40’ sancısı

Halka dokunan projeleri hayata geçirmek için gün sayan CHP’li Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ve ekibini AKP’li Menderes Türel döneminden kalan 40’lı miras zorluyor. 100, 200 ve 300 günlük hedefler belirleyen Böcek yönetimi, Türel yönetiminin giderayak yaptığı ihaleler ile seçim yatırımı olarak başlatılan projeleri mercek altına aldı.

Oku
CHP’li başkanlar kapıştı!

CHP’li başkanlar kapıştı!

CHP’li ve İYİ Parti’li ilçe başkanlarının Büyükşehir Belediyesi şirketlerinde yönetim kurulu üyesi atanmasıyla başlayan tartışma, CHP’li ilçe başkanlarını karşı karşıya getirdi. CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan Şahin’in, “Bir İlçe Başkanının maaş alarak bir yönetim kurulunda bulunmasını veya belediye iştiraklerinden maaş almasını etik ve doğru bulmadığımı belirtmek istiyorum” açıklamasını Kepez İlçe Başkanı Servet Yıldız zehir zemberek sözlerle eleştirdi.

Oku
Şahin: Teklif gelmedi!

Şahin: Teklif gelmedi!

CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan Şahin, ilçe başkanlarının Antalya Büyükşehir Belediyesi şirketlerinin yönetim kurulunda yer almasını tasvip etmediğini belirterek, “Bana bir teklif gelmedi. Çünkü ben daha önce girmeyeceğimi söyledim. Ben girecek olsam Muratpaşa’nın şirket yönetimine kendimi yazarım” dedi. Ancak Şahin’in ilçe başkan yardımcılarının Muratpaşa Belediyesi çalışanı olması da başka tartışmaları gündeme getirdi.

Oku
33 maddenin 32'Sİ  oy birliğiyle kabul edildi

33 maddenin 32'Sİ oy birliğiyle kabul edildi

Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi'nde görüşülen 33 maddeden 32'sinde oy birliği kararı çıktı.

Oku
'Perinçek’in, tutumunu onaylamadığımdan istifa ettim '

'Perinçek’in, tutumunu onaylamadığımdan istifa ettim '

Vatan Partili Alp Altundal, CHP’nin İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu’nun Genel Başkan Doğu Perinçek tarafından bir Amerikan Projesi olarak görülmesi ve seçime katılma kararı alması sonrası istifa etti.

Oku