Yaşam Haberleri

Her dövmenin anısı var

Her dövmenin anısı var

Esline Ajans mankeni Yasemin Yılmaz, dövmeleriyle ajansın marjinal mankenleri arasında yerini alıyor.

Oku
'Yansımalar'a yoğun ilgi

'Yansımalar'a yoğun ilgi

Döşemealtı Halk Eğitimi Merkezi'nce (DÖŞHEM) açılan ahşap yakma ve su kabağı işlemeciliği eğitimlerine katılan kursiyerler, sezon içinde ürettikleri dekoratif süs eşyalarını 'Yansımalar' adlı sergide sanatseverlerin beğenisine sundu.

Oku
'Şekeronya' tekrar sahnede

'Şekeronya' tekrar sahnede

Antalya Devlet Opera ve Balesi (DOB), prömiyerini gerçekleştirdiği 'Şekeronya' müzikli çocuk oyununu, 26 Kasım Salı saat 11.00 ve 15.00 ile 30 Kasım Cumartesi saat 11.00'de tekrar sahneleyecek.

Oku
Akra Talks’un  konuğu“Geveze”

Akra Talks’un konuğu“Geveze”

Akra Talks’un Kasım ayı konuğu Türkiye’nin en başarılı radyo programcılarından Geveze olacak. Etkinlik ücretsiz olarak izlenebilecek

Oku
Karadeniz havası esti

Karadeniz havası esti

Uluslararası Tüm Engelliler Yaşlılar Kimsesizler Federasyonu'na (UTEF) bağlı derneklerin organizasyonuyla 'Karadeniz Gecesi' düzenlendi. UTEF Umut Işığı Türk Halk Müziği Korosu ve Karadeniz ekibi, Antalyalıları Karadeniz türküleriyle neşelendirdi.

Oku
Çok özel bir sergi

Çok özel bir sergi

Takı sanatçısı Nurhan Acun ile Seramik Sanatçısı Erkan Barçın’ın eserlerini sanatseverlerle buluşturdukları sergi 16 Kasım Cumartesi günü, Antalya Müzesi Sergi Salonunda açıldı.

Oku
Hadi gari sende gel…

Hadi gari sende gel…

TEFENNİ’YE RESİM GELDİ

Oku
Hazan Mevsimi'  SERGİSİ AÇILDI

Hazan Mevsimi' SERGİSİ AÇILDI

Döşemealtı Halk Eğitimi Merkezi'nin (HEM) geleneksel el sanatları öğretmeni Yasemin Zaim'in 'Hazan Mevsimi' adlı kişisel sergisi açıldı.

Oku
Görkemli açılış

Görkemli açılış

Bu yıl 20’ncisi düzenlenen Uluslararası Antalya Piyano Festivali, muhteşem bir geceile açılış yaptı. Biletleri günler öncesinden tükenen ve müzikseverlerin yoğun ilgi gösterdiği festivalin açılış konserini veren Barbaros Büyükakkan ve Symphonic Project, dinleyenlere tam birmüzik ziyafeti yaşattı.

Oku
Yeşilköylüler 30 Yıldır TİYATRO YAPIYOR

Yeşilköylüler 30 Yıldır TİYATRO YAPIYOR

ilçesinde, üyeleri hemşire, çiftçi, emekli öğretmen, esnaftan oluşan Yeşilköy Halk Tiyatrosu, ilçede 30 yıldır oyun sahneliyor. Yoğun ilgi gören topluluk, son olarak Demre ilçesinde 'Kanlı Nigar' adlı oyunu sahneledi.

Oku