Yerel Haberleri

İl Genel Meclisi’nin  CHP Grubu buluştu!

İl Genel Meclisi’nin CHP Grubu buluştu!

2009-2014 Döneminde görev yapan 21. dönem Antalya İl Genel Meclisi’nin CHP Grubu, haftasonu Atatürk Parkı’nda bir restoranda toplandı.

Oku
Aksu’dan dualarla  Suriye’ye uğurlandı

Aksu’dan dualarla Suriye’ye uğurlandı

Antalya Emniyet Müdürlüğüne bağlı Polis Özel Harekat (PÖH) timleri devam eden Barış Pınarı Harekatı için Aksu’dan dualarla Suriye’ye uğurlandı.

Oku
Dolandırıcının planını  TAKSİCİ BOZDU

Dolandırıcının planını TAKSİCİ BOZDU

Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde cep telefonuyla aradığı yağ üreticisine kendisini ilçe jandarma komutanı olarak tanıtan dolandırıcı, 100 kilo zeytinyağı aldı. 10 bidona doldurulan zeytinyağlarını ilçedeki bazı iş yerlerine satmaya çalışan dolandırıcının oyununu, taksici bozdu. Yağlar sahibine teslim edilirken, dolandırıcının yakalanması için çalışma başlatıldı.

Oku
4. KAR-NE ŞENLİĞİ

4. KAR-NE ŞENLİĞİ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, dün karnelerini alarak yarıyıl tatiline başlayan çocuklara kar sürprizi yaptı. Torosların yüksek kesimlerinden getirilen 30 kamyon kar Atatürk Kültür Merkezi önüne geceden döktürülerek çocuklar karla buluşturuldu

Oku
“HES istemiyoruz”

“HES istemiyoruz”

Antalya'da, doğa harikası Uçansu Şelalesi'ni oluşturan Alara Çayı üzerinde, Danıştay tarafından iptal edilen Kamer HES projesinin mahkeme kararıyla birlikte, köylüler şelalenin üst kısmında planlanan ve ÇED süreci devam eden Hayat-1 ve Hayat-2 HES projelerinin de iptali için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na başvurdu.

Oku
Haciz yapan avukata  suç duyurusu

Haciz yapan avukata suç duyurusu

Titreyengöl’de Cumartesi günü 5 yıldızlı bir otelde yapılmaya çalışılan hacizle ilgili, alacaklı vekili avukat hakkında hem otel sahipleri hem de Bakırköy 5'inci İcra Müdürlüğü tarafından 'görevi kötüye kullanmak' suçundan suç duyurusunda bulunuldu. ………………………

Oku
Fidan ismi vermeden  GÜL’E YANIT VERDİ

Fidan ismi vermeden GÜL’E YANIT VERDİ

Kemer Belediye Başkan Vekili Ferhan Fidan, Kemer Belediyesi’nden işten çıkartılan personellerle ilgili açıklamalarda bulundu. Fidan, “Biz sadece işini düzgün yapmayanlarla yollarımızı ayırdık. İnternette klavye kahramanlığı yapanlar bizi eleştirirken bunları göz önünde bulundursunlar” dedi.

Oku
Köylülerin ocak korkusu

Köylülerin ocak korkusu

Korkuteli ilçesinde mahallelerine yapılacak kömür ocağının su kaynakları ve tarım alanlarına zarar vereceği düşüncesiyle köylüler, dilekçe ile başvurdukları kamu kurumlarından çalışmaların durdurulmasını istedi. Köylüler, kömür madeni açılacak bilgisi alındığından bu yana huzursuz olduklarını kaydetti.

Oku
“Babayım şiddete karşıyım”

“Babayım şiddete karşıyım”

Manavgat Belediyesi Aile Eğitim ve Sosyal Hizmet Merkezi ile Anne Çocuk Eğitim Vakfı’nın (AÇEV) işbirliğiyle yürütülen “İlk İş Babalık” adlı 13 haftadan oluşan grup eğitim çalışması, katılımcı babaların, çocuklarının elinden aldığı sertifika töreni ile son buldu.

Oku
Sanayi sitesinde oksijen  tüpü patladı: 2 yaralı

Sanayi sitesinde oksijen tüpü patladı: 2 yaralı

Döşemealtı ilçesindeki Kırkgöz Sanayi Sitesi'nde tıbbı gaz dolum tesisinde, oksijen tüpünün patlaması nedeniyle 1'i ağır 2 kişi yaralandı.

Oku