HEDEF 2023

 • Cengiz Gülebay

  Cengiz Gülebay Yazı Arşivi
  26 Nisan 2019 /   106656 Okunma

  HEDEF 2023

  Bu seçim sonuçlarıyla,

  MİLLET kaybettiği umuda yeniden kavuşmuştur.

  Yerel seçimlerde Kılıçdaroğlu ile Akşener ve dahi MİLLET kazanmıştır.
  Son dönemeçte, Toplumun geniş kesimleri bir araya gelmiştir ki, bu en büyük başarı budur. Vatanın birliği, Milletin bütünlüğü kazanmıştır.

  Milleti birbirine düşürmek, Milleti ayrıştırmak isteyenler kaybetmiştir.
  Bu seçimlerde, Türkler, Kürtler, Araplar, Sağcılar, Solcular, Milliyetçiler, Aleviler, Sünniler, Hıristiyanlar, Süryaniler velhasıl memlekette her kim varsa tüm Halkımız bir araya gelmiş ve MİLLET olarak tek yumruk olmuştur.
  AKP KAYBETMİŞTİR...
  AKP, Vatandaşları ayrıştıran söylemleriyle, nefret dilini kullanmıştır. Seçim boyunca ötekileştirme, Küfür, hakaret, aşağılama, horlama, tehdit, baskı söylemi durmamış, rüşvetleriyle birlikte, devasa maddi imkanlarıyla, devletin tüm olanakları, kamunun bütün kaynakları, medyanın olanca gücüyle verdiği desteğe rağmen AKP kaybetmiştir. 
  Tüm yalanları millet görmüş ve deşifre etmiştir. 
  Bakın, bugün Bekamız hala yerinde, Türkiye olduğu yerde duruyor. Düşman ülkeyi ele geçirmedi, terör hortlamadı, ezan susmadı, camiler yıkılmadı, Haçlılar gelip ülkemizi işgal etmedi, hiç kimse ülkesine ihanet etmedi, 6 yaşındaki çocuklar valilerle dalga geçmedi, kimseye taş atmadı.
  AKP yenilmiştir, milletin gözünden düşmüştür, maskesi inmiştir, balonu sönmüştür. 
  Açıkça görünen manzara şudur ki; bu yenilgiden sonra moralleri bozulan, tezgahları yıkılan yandaşlar da dağılmaya başlamıştır. Artık, onlarda, Yeni rüzgarlara bakmaya, yeni kokuları almaya başlamışlardır. Artık, bırakalım AKP kendi derdiyle uğraşsın...
  Şimdi bize düşen; Birlik bütünlüğümüzü bozmadan, CHP’nin ve İYİ PARTİ nin kazandığı tüm belediyelerde 5 yıl çok çalışarak, Millete hizmet vermektir.
  Ardından  (Erken seçim olmazsa) yakın hedef 2023 tür.

  2023’e kadar, Teknolojinin, Sanayileşmenin, Kalkınmanın, Büyümenin, Eğitimin, Üretimin, Adaletin, Demokrasinin, Eşitliğin, Sevginin, Huzurun ve refahın sağlanacağı Yerelden Genele yayılacak, Millet iktidarını kuracağız.
  Egemenliği, Saraydan, Tek adamdan kurtarıp, yeniden millete TBMM vereceğiz.
  Çünkü Egemenlik, kayıtsız şartsız milletindir. Şimdi emek zamanı, şimdi çalışma zamanı. Yorum Yap