Türel, bizi gözetliyor!

Ulaşım esnafıyla buluşan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, İpad’ten her arabayı izlediğini belirterek, “Kimin ne konuştuğunu da duyuyorum. Arabanın içinde ne oluyor, ne bitiyor her şeyi de takip ediyorum” dedi.

Türel, bizi gözetliyor!

Türel, bizi gözetliyor!


Ulaşım esnafıyla buluşan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, İpad’ten her arabayı izlediğini belirterek, “Kimin ne konuştuğunu da duyuyorum.  Arabanın içinde ne oluyor, ne bitiyor her şeyi de takip ediyorum” dedi.

 

HER ARABAYI ANINDA TAKİP EDİYORUM

Türel  “Benim ipad’den her arabayı anında takip ediyorum. Plakasına bastım mı, biri sizi gözetliyor yani haberiniz olsun. Aynı zamanda şoförün konuşmalarını da duyuyorum. Şimdi başkan diyor ki, telefon sistemi kuracağım. Onu da kurarsa anında şoförlere kardeş siyaset yapıyorsun yapma diyeceğim” dedi.

 

ŞU ANDA KİM NE KONUŞUYOR BİLİYORUM

Menderes Türel, “Şuanda biliyorum yani kimin ne konuştuğunu da duyuyorum. Her şeyi de takip ediyorum. Neden? Sistem düzenli yürüsün diye arkadaşlar. Yoksa sizi takip edecek kadar boş vaktim yok. Boş vaktimde bakıyorum. Ne oluyor ne bitiyor, arabanın içinde. Acaba vatandaş memnun mu?” şeklinde konuştu.

 

 

 

Ulaşım esnafıyla buluşan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, İpad’ten her arabayı izlediğini belirterek, “Kimin ne konuştuğunu da duyuyorum.  Arabanın içinde ne oluyor, ne bitiyor her şeyi de takip ediyorum” dedi.

 

ARACIN İÇİNDE SİYASET YAPMAYIN!

Büyükşehir Belediyesi’nden verilen bilgiye göre, Cam Piramit’te Türkiye’nin en ünlü kişisel gelişim uzmanı ve yaşam koçlarından Şaban Kızıldağ tarafından verilen eğitime esnafla birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel de katıldı. Büyükşehir Belediyesi’nin, seminerde ulaşım esnafından araç içinde siyaset yapmamalarını isteyen Türel şöyle konuştu: “16 Nisan’da referandum var az önce Servisçiler Odası’ndaydım. Referandumla ilgili kanaatlerimi paylaştım. Ama burada bu konulara girmedim. Neden girmedim. Arabanın içinde siz de siyaset yapmayın diye. Benim ipad’den her arabayı anında takip ediyorum. Plakasına bastım mı, biri sizi gözetliyor yani haberiniz olsun. Aynı zamanda şoförün konuşmalarını da duyuyorum. Şimdi başkan diyor ki, telefon sistemi kuracağım. Onu da kurarsa anında şoförlere kardeş siyaset yapıyorsun yapma diyeceğim. Şuanda biliyorum yani kimin ne konuştuğunu da duyuyorum. Her şeyi de takip ediyorum. Neden? Sistem düzenli yürüsün diye arkadaşlar. Yoksa sizi takip edecek kadar boş vaktim yok. Boş vaktimde bakıyorum. Ne oluyor ne bitiyor, arabanın içinde. Acaba vatandaş memnun mu?”

 

YAŞAM KOÇUNDAN GELİŞİM EĞİTİMİ

Başkan Türel, ulaşım esnafının çok önemli bir görevi ifa ettiğini vurgulayarak, “Antalya’nın toplu ulaşımında halkımızı taşıyarak son derece hayırlı bir hizmeti ifa ediyorsunuz. İnancımız gereği insanın hayırlısı insana faydalı hizmetler yapandır. Sizlerle birlikte bu yolculuğa çıkma konusunda zerre kadar tereddüt etmedik. Hep esnafımızla omuz omuza kol kola yürüyeceğiz dedik. Sizlerden en önemli beklentimiz samimiyet ve karşılıklı güven duygusu. Arada güven olmazsa, maalesef yolun sonunda güzel bir şekilde hedefe varmak varken sıkıntılar söz konusu olur. Ama biz size inanıyoruz, güveniyoruz” dedi. (Haber Merkezi)

 


Yorum Yap