reklam

MALL OF ANTALYA 28 Nisan’da açılıyor

-Türkiye’nin en büyük yerli AVM yatırımcısı Torunlar Gayri Menkul Yatırım Ortaklığı (GYO) Yönetim tarafından 100 milyon dolarlık yatırımla 28 Nisan günü açılışı planlanan Mall of Antalya'nın basın lansmanı yapıldı.

MALL OF ANTALYA 28 Nisan’da açılıyor

MALL OF ANTALYA 28 Nisan’da açılıyor


-Türkiye’nin en büyük yerli AVM yatırımcısı Torunlar Gayri Menkul Yatırım Ortaklığı (GYO) Yönetim tarafından 100 milyon dolarlık yatırımla 28 Nisan günü açılışı planlanan Mall of Antalya'nın basın lansmanı yapıldı.

 

-GYO Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, Deepo AVM ve Mall of Antalya’nın ortak eğlence ve sosyal alanları ile verimli bir sinerji oluşturacağını belirterek, “Hedefimizi yıllık ziyaretçi sayımızı 12 milyona yükseltmek" dedi.

 

Türkiye’nin en büyük yerli AVM yatırımcısı Torunlar Gayri Menkul Yatırım Ortaklığı (GYO) Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun ile Deepo Outlet Center ile Mall of Antalya Genel Müdürü Cem Livanelioğlu, düzenledikleri basın toplantısında cuma günü açılacak yeni alış veriş merkeziyle ilgili açıklamalarda bulundu.

 

AKDENİZ'İN EN BÜYÜK

ALIŞVERİŞ MERKEZİ

Aziz Torun, Deepo AVM ile birlikte Mall of Antalya'nın, Akdeniz'in en büyük alışveriş ve eğlence kompleksi olduğunu vurgulayarak, "Deepo AVM outlet, Mall of Antalya ise sezon ürünleri satışıyla perakende sektörüne de yeni bir konsept kazandırıyor. Ortak eğlence ve sosyal alanları ile her iki AVM verimli bir sinerji oluşturacak. Yıllık ziyaretçi sayımızı 12 milyona yükseltmeyi hedefliyoruz" dedi.

 

HEDEF ZİYARETÇİ SAYISINI

12 MİLYONA YÜKSELTMEK

Yeni AVM’leri Mall of Antalya'nın 131 bin metrekare alan üzerine kurulduğunu hatırlatan Torun, "Mall of Antalya ile Deepo AVM'nin toplam kiralanabilir alanı 71 bin metrekare. Her iki AVM'nin toplamında 234 mağaza bulunuyor. Deepo AVM yıllık 5.5 milyon ziyaretçi sayısına ulaşan bir yatırımdı. Mall of Antalya ile birlikte bu sayıyı 12 milyona yükseltmeyi hedefliyoruz. AVM bünyesindeki alışveriş mağazalarının dışındaki 2 bin 200 kişilik 11 salonlu Cinetech Sinemaları ise Akdeniz'in en büyük sinema kompleksini oluşturuyor" diye konuştu.

 

İZLEYİCİLER EŞSİZ BİR FİLM

DENEYİMİ YAŞAYACAK

Deepo AVM ve Mall of Antalya’nın Genel Müdürü Cem Livanelioğlu ise Mall of Antalya Cinetech Ultumate Salonu'nun, 14 metre yüksekliğe 4K çözünürlüklü 68 bin lümen ışık çıkışına sahip sinema perdesinde izleyicilere eşsiz bir film deneyimi yaşatacağını kaydetti. Livanelioğlu, şöyle konuştu: "Tüm salonlarda kullanılan 360 derece ses teknolojisi tavandan sesi kademeli olarak ileten hoparlörleri sayesinde izleyenlere adeta kendilerini filmin içinde hissettiriyor.”

 

MALL OF ANTALYA’NIN İÇİNDE

ANADOLU ATEŞİ DANS OKULU

“AVM içinde aynı zamanda Türkiye'nin uluslararası alanda üne sahip dans grubu Anadolu Ateşi, ilk dans okulunu açmayı planlanıyor. Mall of Antalya ve Anadolu Ateşi işbirliğiyle hayata geçirilecek dans okulu 4 ila 16 yaş arası çocuklar ile gençleri dans ile tanıştıracak."

 

MURAT BOZ 12 MAYIS’TA

KONSER VERECEK

Cem Livanelioğlu, Mall of Antalya‘nın 28 Nisan Cuma günü dans gösterileri, özel şovlar, konserler ve dans gösterileri ile kapılarını açacağını, 12 Mayıs günü ise Murat Boz’un Mall of Antalya önünde kurulacak konser alanında şarkılarını seslendireceğini kaydetti. Kubilay ELDEMİRCİ

 

 

 

 


Yorum Yap