Turunç Masa’ya sürpriz konuk

Muratpaşa’da, Başkan Uysal’la birlikte bir ‘belediyecilik klasiği’ haline gelen randevusuz görüşme programının bu haftaki ziyaretçileri arasında 18 ve 19. Dönem Antalya Milletvekili Hasan Namal da vardı

Turunç Masa’ya sürpriz konuk

Turunç Masa’ya sürpriz konuk


Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Görüşülebilir olmak ve görüşülebilir kalmak en önemli ilkemizdir” diyerek har Çarşamba Turunç Masa’da gerçekleştirdiği randevusuz görüşme saatinde bu hafta da Muratpaşa’nın farklı mahallerinden gelen komşularıyla bir araya geldi. Başkan Uysal, komşularının yaşadıkları sıkıntı, istek, öneri ve memnuniyetlerini dinledi.

 

Muratpaşa Belediyesi’nden verilen bilgiye göre, Başkan Uysal, saat 08.15’i gösterdiğinde her Çarşamba olduğu gibi dün de, belediye fuayesinde bulunan Turunç Masa’da mesaisine; randevusuz görüşme ile başladı. Başkan Uysal’ın bu haftaki ziyaretçileri arasında 18 ve 19. Dönem Antalya Milletvekili Hasan Namal da vardı. Namal; randevu alarak değil, özellikle randevusuz görüşme programında ziyaret etmek istediği için geldiği belirterek çalışmalarından dolayı, Başkan Uysal’ı kutladı. Başkan Uysal’ın randevusuz görüşme programı öğle saatlerine kadar sürdü. (Haber Merkezi)

 


Yorum Yap