Vatandaşların trafo isyanı

Konyaaltı İlçesi Atatürk Bulvarı’nda, kaldırım üzerinde bulunan elektrik trafosu tehlike saçıyor. Çok sayıda işyeri ile iki binanın otopark girişinde bulunan trafoya hemen hemen her gün araç çarpıyor. Araçların çarpması sonucu eğilen trafonun kabloları açıkta bulunuyor. Caddenin çok işlek olduğunu belirten vatandaşlar, tehlike saçan trafonun kaldırılmasını istiyor.

Vatandaşların trafo isyanı

Vatandaşların trafo isyanı

Konyaaltı İlçesi Atatürk Bulvarı’nda, kaldırım üzerinde bulunan elektrik trafosu tehlike saçıyor.  Çok sayıda işyeri ile iki binanın otopark girişinde bulunan trafoya hemen hemen her gün araç çarpıyor. Araçların çarpması sonucu eğilen trafonun kabloları açıkta bulunuyor. Caddenin çok işlek olduğunu belirten vatandaşlar, tehlike saçan trafonun kaldırılmasını istiyor.

YANGIN ÇIKTI

Trafonun durumunu ilgili elektrik şirketine bildirdiklerini ancak hiçbir şey yapılmadığını belirten esnaf Niyazi Eser, “Trafo iki binanın otopark girişinde. Araçlar girip çıkarken çarpıyorlar. Ayrıca çevrede çok sayıda işyeri var. Araç ve yaya trafiği yoğun. Araçların çarpmasından dolayı trafo eğildi. Alt tarafındaki kablolar açıkta kaldı. Her kazada binaların ve işyerlerinin elektriği kesiliyor. Trafoda bir kez de yangın çıktı. Kaldırılması için illa ki birinin başına bir iş mi gelmesi lazım. Tehlike saçan trafonun daha uygun bir yere taşınmasını istiyoruz” dedi. (Haber Merkezi)

 

 


Yorum Yap