KEPEZ’DE SICAK BULUŞMA

Millet İttifakı’nın ve CHP’nin Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Muhittin Böcek ve Kepez Belediye Başkan Adayı Murat Dinç, ‘Kepez Kadın Buluşması’ etkinliği kapsamında CHP’li kadınlarla bir araya geldi.

KEPEZ’DE SICAK BULUŞMA

KEPEZ’DE SICAK BULUŞMA

‘Kepez Kadın Buluşması’ adlı etkinlikte bir araya gelen partililere CHP Seçim Koordinatörü Yusuf Meriç, CHP Antalya Milletvekili Aydın Özer, CHP İl Başkanı Ahmet Kumbul, CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan Şahin, CHP Kepez İlçe Başkanı Servet Yıldız, İYİ Parti Kepez İlçe Başkanı Osman Bulut, CHP Gençlik Kolları, Kadın Kolları ve yönetim kurulları eşlik etti. Başkan adaylarına ilginin yoğun olduğu toplantıda, adaylarla fotoğraf çektirmek isteyen katılımcılar adeta izdiham yarattı. Açılış konuşmasını yapmak için kürsüye gelen Kepez İlçe Kadın Kolları Başkanı Zekiye Genç, “Antalya’nın her yerinde Millet İttifakı kazanacaktır, bizim inancımız tam, sonuna kadar çalışacağız” ifadelerine yer verdi.

BİZ KAZANACAĞIZ; KEPEZ KAZANACAK

Konuşmasını yapmak üzere kürsüye eşiyle birlikte gelen Murat Dinç, “Her başarılı erkeğin yanında mutlaka bir kadın vardır” diyerek başladığı konuşmasında kadınların toplumdaki yeri ve önemine değindi. Dinç, “Bizim Kepez’deki hedefimiz canlılar, yaşayan tüm canlılar. Biz ruhlara dokunacağız, projelerimizde kadınlarımızın, çocuklarımızın, gençlerimizin sorunlarını her şeyden önce çözeceğiz. Kepez’in yüzünü güldürmek, Kepez’e aş olmak, eş olmak, iş olmak için yola çıktım. Bu yolun sonunda bizler kazanacağız, Kepez kazanacak” ifadelerine yer verdi.

SEN BEN YOK; BİZ VARIZ

Dinç’ten sonra kürsüye gelen Muhittin Böcek, “Dört dönemdir doğup büyüdüğüm Konyaaltı’na Belediye Başkanlığı yaptım. Beni Büyükşehir’e layık gören Genel Başkanım Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e teşekkür ediyorum. ‘Sen, ben yok biz varız, biz birlikte yaparız’ diyerek yola çıktık. Mart’ın sonunda, Antalya’da güneşli günleri göreceğiz. Biz planlı, kurallı kent için geliyoruz. Ranta değil, halka hizmet için geliyoruz. Çocuklarımız geleceğe umutla bakabilsin diye geliyoruz. Sevgiyle, Cumhuriyetle, Atatürk’le kalın” diyerek sözlerini noktaladı. Konuşmalarını yapan adaylar, il ve ilçe başkanları sahneye çıkarak fotoğraf çektirdiler. Toplu fotoğraf çekiminin ardından çevredekilerin yoğun ilgisiyle bir kez daha karşılaşan Murat Dinç, CHP’li kadınlarla birlikte halay çekti ve eğlenceli anlar yaşanmasına sebep oldu. ‘Samimiyet ve Sevgi’ parolasıyla yola çıkan Dinç’in, etkinlik sonrası salonu temizleyen görevlileri de selamlayarak ve kolaylıklar dileyerek salondan ayrılması dikkatlerden kaçmadı. Haber Merkezi


Yorum Yap