‘Tarla Kuşuydu Julıet´e büyük ilgi

Akdeniz Üniversitesi Personel Tiyatro Topluluğu’nun 12 Mart Salı akşamı bu yıl sahnelediği iki yetişkin oyundan biri olan “Tarla Kuşuydu Juliet” seyircisinden büyük beğeni aldı. Yoğun ilgi gören ve seyircisinden büyük alkış alan oyun 26 Mart Salı akşamı saat 20.00'de Hukuk Fakültesi Konferans Salonu'nda tiyatro severlerle yeniden buluşacak.

‘Tarla Kuşuydu Julıet´e büyük ilgi

‘Tarla Kuşuydu Julıet´e büyük ilgi

Akdeniz Üniversitesi’nden verilen bilgiye göre, Ephraım Kishon´un yazdığı, Erkan Altay´ın yönettiği  “Tarla Kuşuydu Julıet” adlı oyunla  seyircisiyle buluşan Personel Tiyatro Topluluğu  Sanat Yönetmeni Erkan Altay ‘Bu sanat sezonunda üç ayrı oyunla seyircimizin karşısındayız; yetişkin oyunumuzda; benimle birlikte Okan Dilek, Aysun Argun Altay, Gözde Küreşçi, Oğuz Tataroğulları, Özge  Soytürk, Gamze Canik rol aldı. Oyunumuz çok beğenildi. Seyirciden çok olumlu dönüşler aldık.’ dedi.

Personel Tiyatro Topluluğu Sanat Yönetmeni Erkan Altay, 15 Mart  Cuma akşamı Haluk Işık´ın yazdığı çocuk seyircilerin merakla beklediği, “Kurşun Askerin Utancı” adlı çocuk oyununda da benimle birlikte, Aysun Argun Altay, Ali Karakuş,  Arş. Gör. Pınar Zeğerek, Gözde Küreşçi, Berfin Ayhan rol alıyor. Bu oyunumuzun da çok beğenileceğini umuyorum. Bizlere her zaman  destek veren  Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Ünal´a, Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürü Öğr.Gör.  Fatma Yiğit Açıkgöz´e, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı çalışanlarına ve tabii ki her zaman oyunlarımızı rahatça sahneleyebilmemiz için konferans salonunun kapılarını bizlere açan Hukuk Fakültesi çalışanlarına, bizlere desteklerini esirgemeyen tüm Akdeniz Üniversitesi personeline ve sevgili tiyatro sever seyircilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.’ ifadelerini kullandı. (Haber Merkezi)

 

 

 


Yorum Yap