CHP’li Tekin’in Antalya programı çok yoğun

CHP’li Gürsel Tekin, bugün Antalya’da çok yoğun bir programla Muratpaşa ve Kepez ilçelerinde belediye başkan adaylarına destek verecek. Tekin, programını Varsak mitingine katılarak tamamlayacak.

CHP’li Tekin’in Antalya  programı çok yoğun

CHP’li Tekin’in Antalya programı çok yoğun

CHP’de geçtiğimiz dönemde Genel Sekreterlik gibi çok önemli bir görevi üstlenen ve halen İstanbul milletvekili olan Gürsel Tekin, bugün Muratpaşa ve Kepez ilçelerinde bir dizi programa katılarak partisinin belediye başkan adaylarına destek verecek.

ESNAFI ZİYARET EDECEK

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Antalya Seçim Koordinatörü Yusuf Meriç’in verdiği bilgiye göre Tekin, ilk olarak sabah saat 09.15-11.00 arasında Muratpaşa Seçim ve Koordinasyon Merkezine uğrayacak ardından esnaf ziyaretlerinde bulunacak. 11.00-12.30 arası Antalya Sanayi ve İşadamları Derneği’ne gidecek ve burada işadamlarıyla görüşmelerde bulunacak olan Tekin, 12.30-13.30 saatleri arasında ise Karslıların olduğu bir kahvehanede vatandaşlarla bir araya gelecek. 13.30-14.30 saatlerinde otogar ziyareti yapacak olan CHP’li vekil, burada şoför esnafının sorunlarını dinleyecek.

VARSAK’TA MİTİNGE KATILACAK

14.30-15.30 saatleri arasında Kanal Antalya televizyonunda programa katılacak olan Tekin, sırasıyla 15.30-16.30 saatlerinde Doğu ve Güneydoğulu İşadamları Derneği’ne bir ziyarette edecek,  16.30’da da Kepez Erenköy’de bir rozet törenine katılacak. Gürsel Tekin son alarak saat 18.00’de Varsak mitingine katılarak halka hitap edecek. Kubilay ELDEMİRCİ

 

 

 

 

 


Yorum Yap