Kirli kampanya !..

Antalya’da yerel seçimlere sayılı günler kala sahte bildiriler bastırılıp dağıtıldı. HDP'nin kullandığı görsellerle hazırlanan bildiride, HDP, CHP, İYİ Parti, Saadet Partisi'nin logoları yer aldı.

Kirli kampanya !..

Kirli kampanya !..

Ankara ve Antalya'da seçime bir hafta kala sahte bildiriler bastırılıp dağıtıldı. HDP tarafından hazırlandığı izlenimi vermek için  HDP'nin kullandığı görsellerle hazırlanan bildiride, HDP, CHP, İYİ Parti, Saadet Partisi'nin logoları yer aldı.

 

“TARİH BİRÇOK ŞEREFSİZ GÖRDÜ AMA BU DÖNEMDEKİLER GİBİSİ AZ BULUNUR”

Sahte bildirilerle ilgili, Saadet Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Aktaş, sosyal medya hesabından çok sert tepki gösterdi. Aktaş şunları söyledi : “Tarih birçok şerefsiz gördü ama bu dönemdekiler gibisi az bulunur. Sahte broşürler dağıtıyorlar şimdi de. Çamur medyası ve meymenetsiz trol tayfası Saadet Partisi Kepez Belediye Meclis Üyesi Adayı bir kardeşimizin 2001’de PKK’dan tutuklandığını yazdı. Tarih bu dönem kadar alçak bir seçim dönemi de yaşamadı. İğrenç pisliklersiniz.

Tarih böyle şerefsizlik az görür ya da bir daha görmez. Seçmen de bunu iktidar partisi mensupları değil HDP dağıttı zannediyor. Değil şaşkın kardeşim değil. Bu rezaleti doğrudan doğruya iktidar partisinin mensupları bastırıp dağıtıyor.

Antalya şehir merkezinde de dağıtıyorlar. Tarih bunlar kadar alçağını kaydetmedi. HDP adına sahte broşür bastırıp dağıtacak kadar düştüler. Çukur bile ‘benim bir izzetim var beni bunlarla nitelemeyin’ diye bağırıyor.”(Haber Merkezi)

 

 


Yorum Yap