‘Korkunun ecele faydası yok’

Batı ilçelerine adeta çıkarma yapan İYİ Parti’nin Antalya İl Başkanı Ahmet Aydın, “Korkuteli, Elmalı, Demre, Kumluca, Kaş kararını vermiş. Gümbür gümbür geliyoruz. İYİ Parti’nin ayak seslerinden rahatsız olanlar, ne yapacaklarını şaşırdılar. Ama korkunun ecele faydası yok” dedi.

‘Korkunun ecele faydası yok’

‘Korkunun ecele faydası yok’

Batı ilçelerindeki saha çalışmalarında vatandaşın İYİ Parti’ye gösterdiği ilgiden memnun kalan Aydın, “Biz laf değil, projelerimizi vatandaşa sunuyoruz. Antalya’nın batısı kararını verdi. Çiftçinin, emeklinin, esnafın durumu ortada. Allah’ın izni vatandaşımızın teveccühü ile 1 Nisan sabahı güneş pırıl pırıl doğacak” dedi.

Saha çalışmalarını geceye, soğuğa aldırış etmeden sürdüren İYİ Parti Antalya İl Başkanı Ahmet Aydın yaptığı yazılı açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

“Batı ilçelerinde yaptığımız saha çalışmalarında vatandaşlarımızın derdini dinledik, çözümü konusunda adımlar atacağız. Özellikle Milletin efendisi dediğimiz köylümüz, çiftçimiz yanlış politikalar yüzünden iflasın eşiğine gelmiş. Girdi fiyatlarındaki artışa ayak uyduramayan çiftçimiz iflas bayrağını çekmiş durumda. Gençlerimiz işsizlik yüzünden kara kara geleceklerini düşünüyor. Her gün işsiz sayısına yenileri ekleniyor. Bir yılda işsiz insan sayısı bir milyon 318 bin 324 kişi artmış. Bu rakam İşkur’un resmi açıklamasıdır. Beka meselesi arıyorsanız gerçek beka budur. Patlıcan yemek için yazı beklesinler demekle olmuyor bu iş. Bizim Belediye Başkan Adaylarımız laf değil, projeleri ile vatandaşın karşısına çıkıyor. Korkuteli, Elmalı, Demre, Finike Kumluca, Kaş kararını vermiş. Cesurlar gümbür gümbür geliyor. Korkunun ecele faydası yok. İYİ Parti’nin yükselişinden rahatsız olanlar ne yapacaklarını şaşırdı.”

"TÜRK'ÜN İLK ER MEYDANI"

İYİ Parti Antalya İl Başkanı Ahmet Aydın, Elmalı Tekke’de kendisini dinlemeye gelen vatandaşlara teşekkür ederek sözlerine şöyle devam etti. "Elmalı Türk'ün ilk er meydanıdır. Tarihi kaynaklara göre Abdal Musa Hazretleri'nin Tekke Mahallesi'ne yerleşmesiyle Türk ve Müslümanların çoğalıp kök salmasıyla birlikte Antalya'nın Elmalı ilçesinde ata sporu güreşin ilk müsabakalarının yapıldığı yer olarak da kayıtlarda yer almaktadır. Alevi Bektaşi kültürü gelenekleri içerisinde önemli bir yeri olan Abdal Musa Lokması, birlik ve beraberliğin en güzel örneğini teşkil eden, insanları bir araya getiren kaynaşma biçimidir” dedi. (Haber Merkezi)

 

 


Yorum Yap