Alanya’da kurucularla buluştular

AKP Antalya Milletvekili Mustafa Köse, İl Başkanı İbrahim Ethem Taş ile birlikte partinin Alanya teşkilatı kurucuları, meclis üyeleri ve ilçe yönetimi ile bir araya geldi.

Alanya’da kurucularla buluştular

Alanya’da kurucularla buluştular


 AKP Antalya İl Teşkilatı, ilçe ziyaretlerine Alanya’dan başladı. Alanya İlçe Başkanlığını ziyaret eden Milletvekili Mustafa Köse ve İl Başkanı İbrahim Ethem Taş’a, Kadın Kolları Başkanı Tülay Beşkonak Özçay ve Gençlik Kolları Başkanı Ali Bayram Doğan da eşlik etti. İlk olarak AKP  Alanya Teşkilatı’nın kurucuları ile bir araya gelen Köse ve Taş, daha sonra meclis üyeleri ve ilçe yönetimi ile buluştu.

 

BÜYÜK EMEĞİNİZ VAR

AKP Alanya kurucu yönetim kurulu üyeleri ile bir arada olmaktan memnun olduğunu belirten Milletvekili Mustafa Köse, ‘Sizlerle bir araya gelmek, sizleri dinlemek için bugün buradayız. Partimizin kuruluşunda sizlerin büyük emekleri var. Sizlerin o günlerde hangi şartlarda partimizi kurduğunuzu, zor şartlarda mücadele verdiğinizi biliyoruz. Sizlerin o özverili gayretleriniz sayesinde partimiz bugünlere geldi’ dedi. Köse, yerel seçimlerin geride kaldığını, bu süreçte yapılan çalışmalarla ve önümüzdeki süreçle ilgili sizlerle fikir alış verişinde bulunmak ve sizlerle hasbi hal etmek için bu toplantının organize edildiğini belirtti.

 

ZOR GÜNLERDE SİZLER VARDINIZ

AKP’nin kuruluş yıllarındaki siyasi tabloyu hatırlatan İl Başkanı İbrahim Ethem Taş ise ‘Partimizin kapatılacağı, partide görev alanları hapse atılacağı söyleniyordu. İşte sizler o günlerde o zor şartlarda AK Parti’de görev alarak, partimizin bu günlere gelmesinde büyük pay sahibi oldunuz. Bu hareket, teşkilatların özverili çalışmaları sayesinde bu günlere geldi. Evinizden, işinizden zaman ayırarak, kapı kapı gezerek AKP’yi iktidara taşıdınız’ şeklinde konuştu. (DHA)

 

 

 


Yorum Yap