Müdürün evlat acısı

Konyaaltı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mehmet Batı’nın 10 yaşındaki oğlu Abdullah Batı geçirdiği kaza sonrası hayatını kaybetti. Acılı Baba Mehmet Batı, sosyal medyadan oğluyla birlikte olduğu bir fotoğrafını, "Boncuk gözlüm, babam, paşam, bir tanecik oğlum Abdullah'ım doyamadım sana. Biricik oğlum cennete uçtu” mesajıyla paylaştı..

Müdürün evlat acısı

Müdürün evlat acısı

Konyaaltı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mehmet Batı’nın oğlu 10 yaşındaki oğlu Abdullah Batı geçirdiği kaza sonrası hayatını kaybetti. Acılı Baba Mehmet Batı, sosyal medyadan oğluyla birlikte olduğu bir fotoğrafını, "Boncuk gözlüm, babam, paşam, bir tanecik oğlum Abdullah'ım doyamadım sana. Biricik oğlum cennete uçtu” mesajıyla paylaştı..

Korkuteli Yeni Mahalle'deki yazlıklarında ailesiyle birlikte tatil yapan Abdullah Batı, önceki gün saat 18.00 sıralarında bisiklet kullanırken düştü. Bisikletin gidonu karnına saplanan Abdullah Batı, ağır yaralandı. Çevre sakinlerinin ihbarı üzerine gelen ambulansla ilçedeki özel bir hastaneye götürülen Abdullah Batı, buradaki müdahalenin ardından Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Ancak Abdullah Batı, doktorların çabasına rağmen sabaha karşı yaşamını yitirdi.

Abdullah Batı'nın babası Konyaaltı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mehmet Batı ve ailesi olayın ardından büyük üzüntü yaşadı. Mehmet Batı, sosyal medyadan oğluyla birlikte olduğu bir fotoğrafını, "Boncuk gözlüm, babam, paşam, bir tanecik oğlum Abdullah'ım doyamadım sana. Biricik oğlum cennete uçtu. Cenazesi bugün öğle namazını müteakip Uzunoluk Mezarlığı'na defnedilecek. Allah'ım bizlere şefaatçi eyle" mesajıyla paylaştı. Abdullah Batı'nın cenazesi dün öğle vakti Korkuteli Uzunoluk Mezarlığı'nda toprağa verildi.

 

 

 

 

 


Yorum Yap