Anadolu Ateşi nefesleri kesti

Kemer Belediyesi tarafından düzenlenen sünnet şöleninde 130 çocuk sünnet ettirildi. Şölende, Anadolu Ateş Dans Grubu gösterileriyle izleyenleri büyüledi.

Anadolu Ateşi nefesleri kesti

Anadolu Ateşi nefesleri kesti

Ahmet Erkal Spor Tesislerinde düzenlenen sünnet şölenine, Kemer Kaymakamı Murtaza Dayanç, Belediye Başkanı Nicati Topaloğlu, Kemer Emniyet Müdürü Rasim Oymaağaç, CHP Kemer İlçe Başkanı Hüsnü Ünal, meclis üyeleri, daire müdürleri, iş insanları, sünnet olan çocuklar, aileleri ile vatandaşlar katıldı. Başkan Topaloğlu, şölen öncesi, sünnet olan çocuklar ve aileleri ile fotoğraf çektirdi.

Daha sonra sahneye Anadolu Ateşi Dans Grubu çıktı. Kaynağını Anadolu'nun binlerce yıllık mitolojik ve kültürel tarihinden alan Anadolu Ateşi Dans Grubu, yaklaşık 1 saat boyunca her yöreden derlenmiş dans figürlerini sergiledi. İzleyenleri adeta mitolojik bir tarihe götüren Anadolu Ateşi, gösterdiği performansla izleyenlerden alkış aldı.

Gösterinin ardından sahneye çıkan Başkan Necati Topaloğlu, dansçıları kutladı. Törende konuşan Başkan Topaloğlu, geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitiren belediye personeli Ali Koca'yı anarak, çok üzgün olduklarını söyledi. Başkan Topaloğlu, önceden planlan şölen programını iptal edemedikleri için özür diledi. Ali Koca'nın ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileyen Topaloğlu, cenaze nedeniyle programı kısa tutmak istediklerini ifade ederek, "Anadolu Ateşi, dünyaca ünlü bir grup. Sergiledikleri gösteriden dolayı başta Mustafa Erdoğan olmak üzere tüm ekibe teşekkür ederim. Böyle bir grubu Kemerliler buluşturduğumuz için mutluyuz" dedi.

Anadolu Ateşi Dans Grubu'nda sonra şölen Görkem Durmaz konseriyle devam etti. Yaklaşık 1 saat sahnede kalan Durmaz, sünnet olan çocuklarla beraber şarkı söyledi.DHA


Yorum Yap