Suyunuzu değiştirin, hayatınız değişsin

Antalya Tenis İhtisas ve Spor Kulubü’nde (ATİK) geçen hafta sonunda Enagic Kangen Water ürününün tanıtımı yapıldı.

Suyunuzu değiştirin,  hayatınız değişsin

Suyunuzu değiştirin, hayatınız değişsin

 

Biyolog Kutsal Duraçe’nin sunumuyla başlayan tanıtımda öncelikle sağlıkla ilgili bilgiler verildi. Alkali vücut ve alkali beslenme hakkında sunum yapan Kutsal Duraçe “Yediklerimizin bir kısmı hücrelerimizde daha sonra kullanılmak üzere depolanıyor, bir kısmı yakıma uğruyor ve bir kısmı da enerji üretmek için kullanılıyor. Bunların sonucunda yediklerimiz yakıldıktan sonra kül dediğimiz şey ortaya çıkıyor ve bunun içindeki maddeler alkali ya da asidik oranını belirliyor” dedi. Beslenme ve kronik hastalıklar hakkında da kısa bilgiler verdikten sonra Kutsal Duraçe sözü ürün tanıtımını yapacak olan Aydın Altınordu’ya bıraktı.

 

ÖZ SAĞLIĞA DÖNÜŞ

Ürün tanıtımıyla devam eden sunumda, Aydın Altınordu ürünün nasıl işlediğini, ne işe yaradığını ve sağlığımıza ne gibi faydaları olduğunu anlattı ve bunları deneylerle destekleyen bilgiler verdi. Aydın Altınordu, ürünün ortaya çıkışını anlatırken “Kangen; Japonca özüne dönmek demektir.  İnsanın doğduğu andaki öz sağlığına dönmesini sağlamak üzere çalışılmış ve bu ürün ortaya çıkmıştır” ifadelerini kullandı ve “Suyunuzu değiştirin, hayatınız değişsin” diye ekledi. Bu ürünün; kangen suyunu oluşturmak için suyu iyonize ederek ve suyun pH’ını 5 tip su üreterek değiştirip suya “aktif hidrojen” ekleyerek çalıştığını basitçe ve yaptığı deneylerle aktardı. Ardından bu suyun kullanılmaya başlanmasından sonra; ağrı ve genel yorgunluk halinin geçmesi, daha yavaş yaşlanma ve tüm vücut sisteminin temizlenmesiyle beraber aynı zamanda kronik hastalıkların da gerilemesinde rol oynadığını da belirtti.

 

SAĞLIĞA YATIRIM

 

Ana mesleği elektrik elektronik mühendisliği olan Aydın Altınordu’yla sunumdan hemen sonra yaptığımız kısa röportaj da “Enerji sektöründe üst düzey yöneticilik yapıyorum. Kurumsal hayatta her zaman bir ya da iki kişinin dudağının arasında olmak yerine kendi girişimci tarafımla kendi işimi yapmayı kararlaştırdım. Bu cihazı Türkiye’ye getirmek bizim için aynı zamanda bir iş fırsatı yaratacaktı. Önümüzdeki 6 aylık süreçte bu ürünün pazarlama stratejisini belirledikten sonra tekrar enerji sektöründe de çalışacağım ama sağlık sektörüne de değer katmak amacıyla bu girişimde bulundum” dedi. Satışların münferit olarak yapıldığını da ekleyen Aydın Altınordu, “Sistem oturana kadar ürünü yurtdışından temin ediyoruz” diyerek sözlerini bitirdi.

 

Nizamettin ÖZMEN

 

 


Yorum Yap