Şoförler Odası’nda üçüncü aday Aksoy

Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın 6 Ekim Pazar günü yapılacak seçimli olağanüstü genel kurulu için başkan adayı sayısı 3’e yükseldi. Niyazi Özçelik ve Mehmet Ali Alkan’dan sonra Hüseyin Aksoy da başkan adayı olacağını duyurdu..

Şoförler Odası’nda  üçüncü aday Aksoy

Şoförler Odası’nda üçüncü aday Aksoy


6 Ekim Pazar günü Kepez Arena’da yapılacak Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın seçimli olağanüstü genel kurulu için başkan adayı sayısı 3’e yükseldi. Kalabalık bir şoför esnafı ile birlikte başkan adaylığını ilk açıklayan isim Niyazi Özçelik olmuştu. Yolsuzluk soruşturması sonucunda gözaltına alınıp, daha sonra tutuklanan ve odayı 17 yıl yöneten eski başkan Mehmet Ali Alkan’ın adaylığını ise eşi Ayşe Alkan, çok sayıda şoför esnafının katıldığı toplantıda açıklamıştı. Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın üçüncü başkan adayı ise Hüseyin Aksoy olacak. Hüseyin Aksoy, adaylığını bugün saat 10.00’da Terracity As taksi durağında başkan adaylığını açıklayıp, seçim startını vereceğini duyurdu. (Haber Merkezi)

 


yorum-resim

Murat genç 6 Kasım 2019

Hiç menmun değilim yıllar öncesinde 2009 yolundan buya 4 defa hız et istedim alamadım şuan faliyet belgesi istiyorum paraya gelince hepsi aslan

Yorum Yap