“Böcek alınması zor anlayışını yıkıp kazandı”

Tarihi Elmalı güreşlerine katıldıktan sonra Antalya Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret eden İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “Muhittin Böcek, Büyükşehir Belediyesi’nin 'alınması zor' anlayışını yıkarak seçimi kazandı “dedi..

“Böcek alınması zor anlayışını yıkıp kazandı”

“Böcek alınması zor anlayışını yıkıp kazandı”

Elmalı’da 'Türk'ün ilk er meydanı' olarak adlandırılan ve bu yıl 667'ncisi düzenlenen Tarihi Elmalı Yağlı Güreşleri'ni izlemek için Antalya’ya gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, güreşlerin ardından Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'i makamında ziyaret etti.

 Büyükşehir Belediyesi’nden verilen bilgiye göre, Meral Akşener, belediye binası girişinde çiçekle karşılandı. Akşener ardından şeref defterini imzaladı. Başkan Muhittin Böcek, Akşener'e makam koltuğunda oturmasını teklif etti. Ancak Akşener bu teklifi geri çevirerek, "Ben seçilmişlerin koltuğuna oturmuyorum, böyle bir prensibim var" dedi. 

 

VAATLERİNİN TAKİPÇİSİYİM

Başkan Böcek, mazbatasını aldığının 150'nci gününde Antalya'ya gelen Meral Akşener'i makamında ağırlamaktan dolmayı çok mutlu olduğunu söyledi. Büyükşehir Belediye Başkanı seçilerek kendisine güvenen tüm seçmenlerin güvenini boşa çıkarmayacağını belirten Başkan Böcek, teşekkür etti.  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ise Büyükşehir Belediyesi’nin 'alınması zor' anlayışını Muhittin Böcek'in yıkarak seçimi kazandığını söyledi. Akşener, "Görevinizde başarılar diliyorum, en iyi şekilde hizmet edeceğinizden şüphem yok. Ancak vaatlerinizin de takipçisiyim" şeklinde konuştu. Ziyarette

Başkan Böcek tarafından Akşener'e pano içerisinde Yörük fesi hediye edildi. Ardından belediye yönetimi, İYİ Parti il ve ilçe yönetimiyle birlikte basına kapalı toplantı yapıldı. Akşener, toplantının ardından Antalya’dan ayrıldı. (Haber Merkezi)


Yorum Yap