Özçelik ve ekibi görevde!

Mehmet Ali Alkan’ın başkanlığındaki Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın olağanüstü genel kurulunda seçimi kazanan Niyazi Özçelik dün görevi devraldı. Başkan Özçelik, Mehmet Ali Alkan’ın bir dava kapsamında tutuklu olması sebebiyle eşi Ayşe Alkan’ın yürüttüğü kampanyanın ardından yapılan seçimle göreve geldiklerini hatırlatırken, “Kampanyayı yürüten Ayşe Alkan’ın da burada olmasını isterdik” dedi.

Özçelik ve ekibi görevde!

Özçelik ve ekibi görevde!

6 Ekim Pazar günü gerçekleşen üç adaylı yarıştı Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası Olağanüstü Genel Kurulu’nda adayın birine 502, diğerine 1.495 oy fark atan Başkan Niyazi Özçelik ve ekibi, mazbatalarını alır almaz Kurucu Başkan merhum İbrahim Mut’un mezarını ziyaret etti.  Ardından AESOB’u ziyaret eden Özçelik ve ekibi, dün saat 11.00’de görevi devralarak görevlerinin başına geçti.


İLK ZİYARET AESOB’A

Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı’na 6 Ekim 2019 tarihinde yapılan olağanüstü genel kurul ile gelen Niyazi Özçelik ve yönetimi, mazbatasını aldıktan sonra ilk resmi ziyareti ise Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği’ne (AESOB) yaptı.  Başkan Özçelik ve yönetimi, AESOB Başkanı Adlıhan Dere ile yeni dönemde yapacakları çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulundu. Özçelik, burada yaptığı açıklamada, “Her zaman birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı yürüteceğimiz başta Birlik Başkanımız Adlıhan Dere ve nezdinde tüm yönetim, denetim, disiplin kurulu üyelerine teşekkür eder, saygılarımı sunarım” dedi.


DUALARLA GÖREVE BAŞLADI

Mehmet Ali Alkan’ın başkanlığındaki Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın olağanüstü genel kurulunda seçimi kazanan Niyazi Özçelik ardından dün saat 11.00’de görevi devralmak üzere odaya gitti. Davul ve zurnalarla karşılanan Özçelik ve ekibi, dualarla görevine başladı . Özçelik için bina önünde kurban da kesildi. Başkan Özçelik, Mehmet Ali Alkan’ın bir dava kapsamında tutuklu olması sebebiyle eşi Ayşe Alkan’ın yürüttüğü kampanyanın ardından yapılan seçimle göreve geldiklerini hatırlatırken, “Kampanyayı yürüten Ayşe Alkan’ın da burada olmasını isterdik” dedi. Birlik ve beraberlik mesajı veren Özçelik, “Artık bir olma zamanı. Oy veren, vermeyen herkese eşit olacağız” dedi. 


Yorum Yap