BU KEPAZELİĞE bir çözüm bulun

Prof. Dr. Tuncay Neyişçi, Konyaaltı varyantının hemen altında bulunan çakıl ormanı ve Mehmet Yalçıner ormanının bir kaç yıl sonra yok olacağını iddia ederek, “Buradaki işletme sahipleri ve vatandaşlar arabalarını ağaçların altına park ediyor. Bu ağaçlar bu zulme fazla dayanamaz! Yetkililer lütfen bu kepazeliğe bir çözüm bulun” dedi.

   BU KEPAZELİĞE  bir çözüm bulun

BU KEPAZELİĞE bir çözüm bulun

Türkiye Ormancılar Derneği Batı Akdeniz Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Tuncay Neyişçi, Konyaaltı varyantının hemen altında bulunan çakıl ormanı ve Mehmet Yalçıner ormanının bir kaç yıl sonra yok olacağını iddia etti. Ücretli park boş dururken bölgedeki işletme sahiplerinin ve vatandaşların araçlarını ağaçların altına park ettiğini ifade eden Neyişçi, böyle giderse ağaçların bu zulme daha fazla dayanamayacağı uyarısında bulundu. Neyişçi, kepazelik olarak nitelediği duruma son verilmesi için yetkilileri göreve çağırdı.

ÜZERİNİZDE!

Prof. Dr. Tuncay Neyişçi’nin sosyal medyadan yaptığı paylaşım şöyle:  Sevgili Antalyalılar, Konyaaltı çakıl ormanı, Mehmet Yalçıner ormanı, bir kaç yol sonra yok olacak! Ücretli park yerleri bomboş dururken, işletme sahipleri ve Antalya’nın sevgili (!) vatandaşları arabalarını utanmadan ağaçların altına park ediyorlar. Sesiz durmalarına bakmayın, Bu ağaçlar bu zulme fazla dayanamaz!

Yetkililer lütfen bu kepazeliğe bir çözüm bulun. Gözüm üzerinizde olacaktır.” Kubilay ELDEMİRCİ


Yorum Yap