“Şehri kadınlarla fethediyoruz”

Kepez Belediyesi’nin Kadın Koordinasyon Merkezi Tanıtım Toplantısı AKMEK Sakarya Kurs Merkezi’nde gerçekleştirildi. Başkan Tütüncü, “Şehrin kalbini kadınlarla fethediyoruz” dedi.

“Şehri kadınlarla fethediyoruz”

“Şehri kadınlarla fethediyoruz”

Tanıtım toplantısına katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 11 yıllık görev süresinde kadınlara yönelik yapmış oldukları hizmetlere değindi. Kepez’deki 11 yıllık hizmet yolculuğunda kadına yönelik birçok eser, hizmet ve belediyecilik uygulaması gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını dile getiren Başkan Tütüncü, “AKMEK, bugün geldiği noktada her yıl 7 binden fazla hemşehrisine kurs veriyor. Kursiyerlerinin yüzde 90'dan fazlası da kadınlardan oluşuyor. Her yeni yılda AKMEK, daha da gelişti, güzelleşti, büyüdü ve yeni şubelerle hizmet zincirine yeni noktalar ekledi. Çok özel bir Kadınlar Kulübü haline geldi” dedi.

KADINLARA AKMEK DOKUNUŞU

Kepez Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre, AKMEK’in kadınlara sadece kurs vermenin yanında, çok özel bir şeyi de başardığına değinen Başkan Tütüncü, “Dört duvar arasında kalmak zorunda kalan kadınları, sosyal hayatın bir parçası haline getirdi. Kültür, sanat etkinlikleri, gezilerle ve çeşitli faaliyetlerle Kepez'in hanımlarını hayatın içerisine dahil etti. AKMEK, geliştikçe, büyüdükçe kadınlarımız güçlendi, toplum güçlendi” diye konuştu.  Haber Merkezi

 

 

 


Yorum Yap