“Işığa tersten bakmak”

Akdeniz GERÇEK Gazetesi muhabiri Nizamettin Özmen, Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Teknik Bilimler MYO’da Görsel İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı Bölümü öğrencileri ile “Fotoğrafta ışığa tersten bakmak” adlı bir konferans gerçekleştirdi.

“Işığa tersten bakmak”

“Işığa tersten bakmak”

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu, Çetin Büyükvanlı Amfi’sinde gerçekleştirilen konferansta Özmen, geçmişten bugüne kaydettiği ters ışık fotoglarını sinevizyon aracılığı ile öğrencilerle paylaştı. Özmen, büyük ilgil gören konferanta görüntüyü elde etmek için kullanmaları gereken ışık değerleri hakkında bilgi verdi. Bölüm öğretim elemanlarının ve öğrencilerin katılımlarıyla gerçekleştirilen konferansta Özmen, öğrencilerin fotoğrafla ilgili sorularını da yanıtladı.

HABER FOTOĞRAFÇILIĞI

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Teknik Bilimler MYO Öğretim Görevlisi Mustafa Gökmen, konferans sonrası Nizamettin Özmen’e kurum adına teşekkür belgesi sundu. Gökmen, geçtiğimiz yıl yine aynı gün ve aynı salonda birlikte olduklarını ve “Haber Fotoğrafçılığı” başlığı altında konuştuklarını hatırlattı. Gökmen, “Ülkemizin yetiştirdiği, ilerde öğrencilerimize lazım olacak birikime sahip kişileri burada öğrencilerimizle buluşturuyoruz, sinerji oluşturuyoruz. Sayın Özsmen’e katılımı nedeniyle teşekkür ediyoruz ve gelecek yıl yine aynı gün ve saatte üniversitemize konferans vermeye bekliyoruz” dedi. Sinem DOĞAN


Yorum Yap