Yusuf Nalkesen anıldı

Konyaaltı Belediyesi Türk Sanat Müziği (TSM) Korosu, Türk müziğinin ünlü bestekarı Yusuf Nalkesen’i muhteşem bir konser ile andı.Koro, Nalkesen’in birbirinden değerli eserlerini seslendirdi.

Yusuf Nalkesen anıldı

Yusuf Nalkesen anıldı

Konyaaltı Belediyesi TSM Korosu’nun ünlü bestekar Yusuf Nalkesen’i anma konseri Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği konseri Konyaaltı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mehmet Batı’da izledi.Zehra Özçelik şefliğinde gerçekleştirilen konser, büyük beğeni topladı.

MÜZİK ZİYAFETİ SUNULDU

2 bölümden oluşan konserde Konyaaltı Belediyesi TSM korosu, Yusuf Nalkesen’in birbirinden değerli eserlerini seslendirdi. Konyaaltı Belediyesi’nden verilen bilgiye göre, TSM Korosu’nun Yusuf Nalkesen’i anma konseri büyük beğeni topladı. Konserin ikinci bölümünde ise Türk Sanat Müziğinin başarılı temsilcilerinden Çiğdem Gürdal sahne aldı. Çiğdem Gürdal, seslendirdiği Yusuf Nalkesen besteleriyle izleyenlere müzik ziyafeti sundu. Gecenin sonunda ise Konyaaltı Belediyesi Kültür Müdürü Mehmet Batı, TSM korosu, şef Zehra Özçelik ve solist Çiğdem Gürdal’a teşekkür etti.Haber Merkezi


Yorum Yap