Destekleyeceğimiz adayı birlikte belirleyeceğiz

İl delegeleri ile kahvaltıda bir araya gelen CHP Kepez İlçe Başkanı Önder Kurnaz, İl Başkanlığı seçiminde destekleyecekleri adayı, il delegeleri ve ilçe örgütü olarak birlikte hareket ederek belirleyeceklerini söyledi

Destekleyeceğimiz adayı  birlikte belirleyeceğiz

Destekleyeceğimiz adayı birlikte belirleyeceğiz

Cumhuriyet Halk Partisi Kepez İlçe Başkanı Önder Kurnaz, il delegeleri ile kahvaltıda bir araya geldi. Alyans Plaza’da gerçekleşen toplantıya  il delegeleriyle birlikte ilçe yönetim kurulu üyeleri de katıldı. CHP Kepez İlçe Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, toplantıda kısa bir konuşma yapan Kurnaz, İl Başkanlığı seçiminde hangi adayı destekleyeceklerini il delegeleri ve ilçe örgütüyle birlikte hareket ederek belirleyeceklerini söyledi.

ÖRGÜTLE BİRLİKTE HAREKET ETMELİ

Kurnaz, il delegeleri ve ilçe yönetimi ile birlikte hareket ederek destekleyecekleri il başkan adayı ve yönetiminin karar alma aşamasında ve çalışmalarında parti tabanını, örgütün öneri ve isteklerini dikkate alacak  bir ekipten oluşmasını istediklerini belirtti. Kurnaz, ''Antalya özelinde baktığımızda yerel ve genel seçimlerde partimizi iktidara taşımada il başkanı ve yönetiminin örgütle birlikte hareket etmesi büyük önem taşıyor. Parti tabanı ve örgütle birlikte hareket ederek seçimlere hazırlanan il başkanı ve yönetimi ile partimizi iktidara taşırız'' dedi.

KEPEZ'İN SESİNİ GÜÇLÜ DUYURMALIYIZ

CHP'nin gücünü örgütten aldığını dile getiren Kurnaz, ''Destekleyeceğimiz adayı ve yönetimini örgüt olarak birlikte hareket ederek belirlersek Kepez İlçesi olarak partimizde sesimizi daha güçlü duyurmuş olacağız ” dedi. Kurnaz, örgütün ve il delegelerinin kabul etmeyeceği bir adayı seçimde desteklemeyeceklerinin altını çizdi.

UNUTULAN BİR İLÇE OLMAK İSTEMİYORUZ

İlçe Başkanlığı dönemlerinde Genel Merkez ve İl yönetiminden tek isteklerinin genel seçimlerde Kepez’den bir milletvekilinin çıkarılması olduğunu söyleyen Kurnaz,  “Antalya’nın en büyük ilçelerinden biri olan ilçe örgütü olarak genel seçimlerde Kepez'den milletvekili çıkarılmasını istiyoruz. Kepez'in sorunlarını çok iyi bilen bir milletvekilinin Kepez'den seçilmesi durumunda seçilen milletvekilinin Kepez Belediyesi’ni kazanmamızda çok etkili olacağını düşünüyoruz. Bizler Kepez'in Antalya'nın unutulan bir ilçesi olmasını istemiyoruz. Önümüzdeki yerel seçimlerde örgütümüzle birlikte hareket ederek seçim çalışmalarını yürüteceğiz ve Kepez Belediyesi’ni alacağız” dedi.Haber Merkezi


Yorum Yap