UNIFM91.3 Radyo DESTEK BEKLİYOR

19 yıldır "Farkındaysanız Üniversite Fm'desiniz" sloganıyla karadan ve www.unifm.org internet adresinden Antalya'nın ve Akdeniz Üniversitesi'nin çağdaş sesi olan UNIFM91.3 Akdeniz Üniversitesi Radyosu, dördüncüsü düzenlenen Müzik Onair Ödülleri'ne ismini finalist olarak yazdırdı.

UNIFM91.3 Radyo  DESTEK BEKLİYOR

UNIFM91.3 Radyo DESTEK BEKLİYOR

Üniversite içinden bütün Antalya'ya seslenebilen UNIFM91.3 öğrencilerin kendi fikirlerini özgürce paylaşabilmesi ve samimi bir platform olmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. AÜ’den yapılan açıklamaya göre,  gün dinleyici sayısının arttığı UNIFM91.3 Müzik Onair ödüllerine sıkı bir çalışmayla hazırlanıyor.Akdeniz Üniversitesi Radyosu UNIFM91.3 geçen yıl düzenlenen Müzik Onair Ödüllerinde birinci olarak ipi göğüslemiş Antalya'ya ve Akdeniz Üniversitesine ödülü getirmişti.Halk oylamasıyla derecelerin belirlendiği yarışmada Akdeniz Üniversitesi Radyosu UNIFM91.3 Antalyanın desteğini alarak bu yıl da birinciliği hedefliyor.

SON TARİH 22 OCAK

Oy verme işlemi muzikonairodulleri.com adresi "En İyi Üniversite Radyosu" kategorisinde 21. sırada bulunan Akdeniz ÜniFm-Antalya Akdeniz Üniversitesi seçeneğini seçtikten sonra cep telefonunuza gelen kodu ücretsiz olarak kutucuğa girmenizle tamamlanıyor. 22 Ocak tarihine kadar devam edecek olan oylamanın sonuçları 3 Şubat’ta açıklanacak.Akdeniz Üniversitesi Radyosu UNIFM91.3 'te emek veren herkes dişini tırnağına takıp çalışıyor ve bir oyun her şeyi değiştirebileceğini söyleyerek Antalya halkından sesine destek vermesini istiyor.Haber Merkezi

 


Yorum Yap