AKRA Gran Fondo için kayıtlar başladı

Bu yıl üçüncü kez amatör bisikletçileri bir araya getirecek AKRA Gran Fondo Antalya Powered by AG Tohum için kayıtlar, organizasyonun internet sitesinde başladı. 23 Şubat 2020 Pazar günü Antalya’da koşulacak yarışa katılmak isteyen bisikletçilerin, 17 Şubat 2020 tarihine kadar kayıt işlemlerini tamamlamaları gerekiyor.

AKRA Gran Fondo  için kayıtlar başladı

AKRA Gran Fondo için kayıtlar başladı

2 yıldır yerli ve yabancı yüzlerce amatör yol bisikletçisini,Antalya’da profesyonel bir yarış ortamında buluşturan AKRA Gran Fondo Antalya powered by AG Tohum,  2020 yılında da bisiklet sporuna gönül verenlerin bir araya gelme noktası olacak.

İKİ PARKUR, TEK HEDEF

AKRA Grand Fondo Antalya powered by AG Tohum 2020’de; biri 97 km’lik uzun, diğeri ise 61 km’lik kısa olmak üzere 2 ayrı yarış parkuru bulunacak.23 Şubat 2020 Pazar günü Lara Caddesi, Erdal İnönü Parkı önünde kurulacak özel alan, yarışın hem başlangıç hem de bitiş noktası olacak.Sabah saat 08.00’de uzun parkur, 08.30’da ise kısa parkur yarışçıları start alacak ve Antalya’nın benzersiz doğasında hem spor yapıp hem de kıyasıya bir mücadeleye girişecekler.

SON GÜN 17 ŞUBAT

Corendon Airlines, Fraport TAV Antalya Havalimanı ve Diana Travel’ın da katkılarıyla, gerçekleştirilecek olan AKRA Gran Fondo Antalya powered by AG Tohum için kayıtlar https://akragranfondoantalya.org/adresinden gerçekleştirilebiliyor.Katılımcı sayısının, kısa ve uzun parkurlar için 1000’er kişiyle sınırlı olduğu bu müthiş mücadelede yer almak isteyenlerin,  en geç 17 Şubat 2020 Pazartesi gününe kadar kayıt işlemlerini tamamları gerekiyor.AKRA Gran Fondo Antalya powered by AG Tohum, tüm amatör bisikletçileri Antalya’ya davet ediyor. Haber Merkezi

 

 


Yorum Yap