Emniyet ve Anadolu birbirine bağlandı

Konyaaltı Belediyesi, Uncalı Mahallesi 1334 Sokak’ta sıcak asfalt çalışmalarını tamamladı. Sokağın hizmete açılmasıyla, Emniyet Caddesi ve Anadolu Caddesi de birbirine bağlandı.

Emniyet ve Anadolu  birbirine bağlandı

Emniyet ve Anadolu birbirine bağlandı

Konyaaltı Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre Uncalı Mahallesi’nde yapımı tamamlanan İl Emniyet Müdürlüğü hizmet binasının güney giriş kısmında, 1334 Sokak’ta sıcak asfalt çalışmaları tamamlandı. Anadolu Caddesi ile Emniyet Caddesi’ni bir birine bağlayan sokakta sıcak asfalt çalışması başlatan Konyaaltı Belediyesi, sokağın hizmete açılmasıyla bölge halkına da son derece modern yeni bir alternatif yol kazandırdı.

BÜYÜKŞEHİR İŞBİRLİĞİYLE YAPILDI

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Anadolu Caddesi ile Emniyet Caddesi’ni birbirine bağlayan yeni bir yol açtıklarını ve bu yolda asfalt çalışmalarına başladıklarını bildirdi. Moloz yığınları ve bozuk yapısı nedeniyle daha önce kullanılamayan bu sokağın İl Emniyet Müdürlüğü personeli için de güvenlik sorunu oluşturduğuna dikkat çeken Başkan Esen, Konyaaltı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne zaman kaybetmeden bu yolda çalışma yapması talimatı verdiğini söyledi. Semih Esen, kısa süre içinde de yolun sıcak asfalt dökümü için hazır hale getirildiğini ve Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle de sıcak asfalt ile kaplandığını kaydetti.

Yaklaşık 500 metre uzunluğundaki 1334 Sokak’ın hizmete açıldığını dile getiren Semih Esen, İl Emniyet Müdürlüğü çalışanları başta olmak üzere bölge halkına hayırlı olmasını diledi.

Haber Merkezi 


Yorum Yap