Görevden alınan Başkan'dan istifa

İYİ Parti Antalya İl Başkanlığı'nca dün görevden alındığı açıklanan Osman Bulut, sosyal medyadan partisinden istifa ettiğini açıkladı. Bulut, istifa açıklamasının altında kendisi gibi sosyal medyadan partisinden istifa eden Antalya Milletvekili Tuba Çokal'ın resmini koydu.

Görevden alınan Başkan'dan istifa

Görevden alınan Başkan'dan istifa

İYİ Parti Antalya İl Başkanlığı'nca dün görevden alındığı söylenen Osman Bulut, sosyal medyadan partisinden istifa ettiğini açıkladı. Bulut, istifa açıklamasının altında kendisi gibi sosyal medyadan partisinden istifa eden Antalya Milletvekili Tuba Vural Çokal'ın resmini koydu. 

"İYİ Parti Kepez İlçe Başkanı Osman Bulut’un istifa açıklaması
Bizler Meral Akşener’in izinden parti kurulmadan önce yola çıktığımız ilk günden beri 5 kuruşumuzun 3 kuruşu ile ekmeğimizin yarısı ile ailemizin tamamı ile Meral Akşener’in izindeyim. O günden bugüne kadar kendisine hiç kimseyi şikayet etmediğimi en iyi kendisi bilir. 
Fakat göreve geldiğimizden beri belirli bir ekip tarafından hem haysiyetimize; hem de şahsiyetimize defalarca suikast yapılmış ve Genel Başkan tarafından buna göz yumulmuştur. Emeklerimiz de arkada bırakıp, teşkilatları için fedakârlık yapan ve tüm makamları red ederek istifa eden Antalya Milletvekili Tuba Vural Çokal’a yalnız değilsin demek istiyoruz ve İYİ Parti'den istifa ediyoruz.
Kamuoyuna saygılarımızla
İYİ Parti Kepez İlçe Teşkilatı
OSMAN BULUT"

Sinem DOĞAN


Yorum Yap