KÖK başvuruları uzatıldı...

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, bu yıl ilk kez verilecek “KÖK Ödülleri”nin son başvuru tarihinin yoğun ilgi nedeniyle 21 Şubat’a uzatıldığını açıkladı.

KÖK başvuruları uzatıldı...

KÖK başvuruları uzatıldı...

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, bu yıl ilk kez verilecek “KÖK Ödülleri”nin daha önce 14 Şubat olarak belirtilen son başvuru tarihinin yoğun ilgi nedeniyle 21 Şubat’a uzatıldığını açıkladı.

ATSO’nun geleneksel ödül törenlerini tek bir çatı altında toplayan ve kısa adı “KÖK” olan “Kente Önem Katanlar” Ödülleri’ne yoğun bir başvuru olduğunu belirten Davut Çetin, “ATSO KÖK Ödülleri’nin gördüğü ilgiden çok memnunuz. KÖK Ödülleri için çok sayıda başvuru aldık, almaya da devam ediyoruz. Bu yıl ilk kez verileceği için yoğun talep üzerine başvuru süresini bir hafta uzatma kararı aldık. Kişi veya kuruluşlar 21 Şubat tarihine kadar www.kenteonemkatanlar.org web sayfası üzerinden kendi adlarına da başvurabilirler, aday da önerebilirler” dedi.

Bu yıl ilki verilecek ödüllerde basın, çevre, inovasyon, bilim, eğitim, kültür, sanat gibi pek çok dal bulunuyor. Bireysel başvuru yapılabileceği gibi başkaları adına da başvuru yapılabiliyor.

Nizamettin ÖZMEN 


Yorum Yap