Moda tasarımcıları geliyor

Merkezi Antalya'da bulunan EMY Organizasyon & Ajans tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenecek Antalya FashionWeek 2020'ye katılacak moda tasarımcıları belli oldu. Antalya ve İstanbul'un yanı sıra yurt dışından gelecek 25 mankenin podyuma çıkacağı etkinlikte, 2020 yılı özel koleksiyonları tanıtılacak.

Moda tasarımcıları geliyor

Moda tasarımcıları geliyor

Turizmin başkenti Antalya, 6-8 Mart tarihleri arasında düzenlenecek Antalya FashionWeek Moda Günleri'ne 3'üncü kez evsahipliği yapacak ve modanın nabzını tutacak. Etkinlik kapsamında Türkiye'nin ünlü moda tasarımcıları 2020 koleksiyonlarını defileyle tanıtacak.Antalyalı moda tasarımcıları Burcu Kandemir, Serpil Dinç'in yanı sıra, Antalya'da yaşayan Belaruslu moda tasarımcısı Kati Beyaz, Norveç'te yaşayan Azerbaycan asıllı ShervinNajafpour'unkreasyonları, moda günlerinde beğeniye sunulacak. Moda günleri, Türkiye'yi, Londra FashionWeek'te temsil eden BarrusLondon kurucu tasarımcısı Neslişah Yılmaz'ın kreasyonlarının yer aldığı gala defilesi ile son bulacak.

MODA SÖYLEŞİLERİ DE VAR

Moda günlerinde etkinliği takip etmesi planlanan basın akreditasyonları da alınmaya başlandı. Şimdiden 30 gazetecinin akreditasyonunun gerçekleştiği moda günlerinde, moda etkinliklerinin yanı sıra, bir alışveriş merkezinde moda söyleşileri ve moda tasarımcısı FevzicanCeman'ın mini koleksiyonu da tanıtılacak.Organizasyonu gerçekleştiren Emy Organizasyon & Ajans kurucusu Eda Meltem Yılmaz, Antalya FashionWeek'in, Avrupa ve Türkiye'de geniş bir kitle tarafından takip edildiğini söyledi. DHA


Yorum Yap