Nasıl kıydın Hocam!

57 yaşındaki müzik öğretmeni atölyesinde ölü bulundu. Manavgat ilçesinde müzik öğretmeni olan sevilen isim İsmail Akdağ, atölyesinde tabancayla başından vurulmuş olarak ölü bulunurken, sevenlerini yasa boğdu

Nasıl kıydın Hocam!

Nasıl kıydın Hocam!

Manavgat Namık Karamancı Fen Lisesi ve özel bir okulda müzik öğretmeni olarak görev yapan İsmail Akdağ, 18 Şubat Salı günü saat 16.00 sıralarında Eski Hisar Mahallesi'nde kendisine ait müzik atölyesinde tabancayla başından vurulmuş olarak bulundu. Öğretmen arkadaşı tarafından bulunan İsmail Akdağ’ın olay yerinde hayatını kaybettiği öğrenildi.

SEVENLERİNİ YASA BOĞDU

Edinilen bilgiye göre müzik atölyesine gelen yakınları ve sevenleri fenalık geçirdi. İntihar etmiş olabileceği değerlendirilen öğretmenin cenazesi, incelemenin ardından kesin ölüm sebebinin belirlenmesi amacıyla Adli Tıp Kurumu'na götürüldü. Öğrencileriyle verdiği konserlerin yanı sıra amatör olarak tiyatro oyunlarında da yer alan Akdağ için sosyal medyadan gün oyu paylaşımlar yapıldı.

İbrahim Akdağ’ın cenazesi bugün Osmaniye Asrı Mezarlığı’nda ikindi namazına takip kılınacak cenaze namazı sonrası defnedilecek.

Ziya Nur Sezen 


Yorum Yap