Kurnaz’dan hizmet tepkisi

CHP Kepez İlçe Başkanı Önder Kurnaz, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün Kepez halkından alınan vergiler ile Muratpaşa İlçesi’nde bulunan Çetin Gozlar Mezarlığı’na kilit taşı ve ahşap bank yaptırmasını eleştirerek, “Sayın Tütüncü Muratpaşa İlçesi’ne hizmet etmeyi bırak Kepez’e bak” dedi.

Kurnaz’dan hizmet tepkisi

Kurnaz’dan hizmet tepkisi

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Kepez İlçe Başkanı Önder Kurnaz, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün Kepez halkından alınan vergiler ile Muratpaşa İlçesi’ne bağlı Kırcami Mahallesi’nde bulunan Çetin Gozlar mezarlığına kilit taşı ve ahşap bank yaptırmasını sert bir dille eleştirdi. CHP Kepez İlçe Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Kurnaz, “İlçe belediye başkanlarının görevi kendi ilçelerinde yaşayan vatandaşların rahat bir yaşam sürdürmesi için en iyi şekilde hizmet etmektir. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü sanki Kepez’in tüm eksiklerini gidermiş gibi diğer ilçelerde hizmet etmeye devam ediyor hem de Kepez’de oturan vatandaşlarımızdan alınan vergilerle. Fotoğrafta da görüldüğü üzere Sayın Tütüncü Kepez halkımızdan alınan vergiler ile Muratpaşa İlçesi’nde yer alan Kırcami Mahallesi'ndeki Çetin Gozlar Mezarlığı'na ahşap banklar ve kilit taşı yaptırmış. Yani hizmeti Kepez'e değil Muratpaşa'ya yaptığını görüyoruz” dedi.

HAKLARINI SAVUNACAĞIZ

 Mezarlıkların eksiklerini gidermek Büyükşehir Belediyesi’nin görev alanındadır diyen Kurnaz,”Yani Kepez Belediye Başkanının hem de Muratpaşa ilçesinde bulunan bir mezarlığa bu şekilde ahşap bank ve kilit taşı yaptırması akıllara başka siyasi hedefleri mi var sorularını getiriyor. Kimsenin siyasi hedeflerine karışma gibi bir hakkımız yok. Konu burada Sayın Tütüncü'nün Kepez’de oturan vatandaşlarımızdan alınan vergiler ile diğer ilçelerde hizmet üretmeye çalışması. Biz CHP Kepez İlçe Başkanlığı ve Kepez’de yaşayan vatandaşlar olarak hizmet edilmesi için ödediğimiz vergilerin Sayın Tütüncü’nün siyasi hedefleri için kullanmasına izin vermeyeceğiz. Kepez halkının paralarının her kuruşuna sahip çıkacağız. Biz hizmeti en iyi şekilde Kepez’e yapılması için çalışacağız. Buradan bir kez daha söylüyorum ki Kepez halkımızın ilçemizde rahat bir yaşam sürmesi, yaşam kalitelerinin artması ve mutlu olması sonuna kadar mücadele edeceğiz. Bizim için vatandaşımızın mutluluğu siyasi çıkarların üzerindedir. Halkımızın haklarını siyasi çıkarlar için kullandırmayacağız. Kepez de oturan vatandaşlarımız da yapılanların hesabını elbette ki soracaktır” dedi. Haber Merkezi

 

 


Yorum Yap