Herkese eşit hizmet

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’i ziyaret ederek, birlikte gerçekleştirilecek proje ve hizmetleri görüştü.Böcek, “Hiçbir ilçe ve belediye başkanını ötekileştirmeden herkese eşit hizmet götürmek için gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Herkese eşit hizmet

Herkese eşit hizmet

Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Manavgat İlçesi’ne çalışma ziyareti gerçekleştirdi. Başkan Muhittin Böcek, Antalya’yı ortak akılla yönetme gayretiyle Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’le bir araya gelerek, birlikte gerçekleştirilecek projelerle ilgili görüş alışverişinde bulundu. Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre ziyarette her iki belediyeden bürokratlarında hazır bulunduğu bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda Büyükşehir Belediyesi ve Manavgat Belediyesi’nin işbirliği içinde gerçekleştireceği projeler ele alındı. Manavgat’ın sorunları masaya yatırılarak, çözüm önerileri ve talepler dinlendi. Kısa orta ve uzun vadede neler yapılacağına ilişkinyol haritası belirlendi.

ORTAK AKILLA HİZMET

Manavgat’a genel sekreter yardımcıları ve daire başkanları ile birlikte geldiğini belirten Başkan Muhittin Böcek, “Ben sen yok biz varız, biz birlikte yaparız demiştik.Antalyamıza kimseyi ötekileştirmeden ortak akılla hizmet etmeye çalışıyoruz. Manavgat’a da Manavgat Belediyemiz ile iş birliği içinde neler yapabiliriz, bunları görüşmeye geldik. El ele Manavgat’ımıza hangi hizmetleri kazandırabiliriz bunları konuşacağız. Bize güvenenleri mahcup etmeyeceğiz. Oy veren vermeyen tüm vatandaşlarımızın emrindeyiz. Hiçbir ilçe ve belediye başkanını ötekileştirmeden herkese eşit hizmet götürmek için gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

SİZE GÜVENİYORUZ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bizi çok mutlu ettiniz. Burada olmanız bizim için son derece önemli. Manavgatlılar sizi seviyor ve size gönül verdiler. Onların adına sizi burada ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Size güveniyoruz, başarılar diliyoruz. Tecrübeniz ve gayretinizle güzel hizmetler vereceğinizi biliyoruz” diye konuştu.

TASARRUF TEDBİRLERİ

Başkan Muhittin Böcek, Manavgat Belediyesi’nin ardından CHP ve İYİ Parti’nin ilçe başkanlıklarını ziyaret etti. Burada soruları yanıtlayan Başkan Muhittin Böcek, Türkiye’nin 5. borçlu belediyesi olduklarını hatırlatarak, 10 aylık süreçte ilçe ziyaretleri ile sorunları belirlediklerini, mali disiplini sağlamak için büyük gayret sarf ettiklerini anlattı. Kısa vadeli çekilen 14 krediyi 60 ay vade ile yeniden yapılandırdıklarını belirten Başkan Böcek, tasarrufa gittiklerini kaydetti. Haber Merkezi

 

 


Yorum Yap