Harita Mühendisleri SEÇİME GİDİYOR

Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Antalya Şubesi, hafta sonu seçime gidiyor. Tek liste ile gidilmesi beklenen seçimde mevcut başkan Ufuk Aydın aday olmayacak. Aydın’ın yerine iki dönemdir yönetimde ikinci başkanlık görevinde bulunan Okan Hançer’in koltuğu devralması bekleniyor.

Harita Mühendisleri  SEÇİME GİDİYOR

Harita Mühendisleri SEÇİME GİDİYOR

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Antalya Şubesi‘nin Genel Kurulu 29 Şubat Cumartesi günü ve seçimleri ise 1 Mart Pazar günü Antalya Şube Binasında gerçekleştirilecek. Tek liste ile gidilmesi beklenen seçimde mevcut başkan Ufuk Aydın aday olmayacak. Aydın’ın yerine iki dönemdir yönetimde ikinci başkanlık görevinde bulunan Okan Hançer’in koltuğu devralması bekleniyor.

SORUMLULUKLARIMIZI BİLİYORUZ

Okan Hançer, yaptığı açıklamada TMMOB Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Antalya Şube 15.Dönem Yönetimine aday olduklarını belirterek, “Meslek odası olarak üyelerimize ve yaşadığımız kente karşı sorumluluklarımızın bilincinde, gerek mesleki gerekse kent ölçeğinde kalkınma vizyonu ile karşı karşıya olduğumuz sorunlara karşı yapıcı, iletişimi en üst seviyede tutarak, bilim ve tekniğe uygun şekilde ortak akılla çözüm üretme noktasında katkı koymayı amaçlıyoruz” dedi.

HANÇER’İN YÖNETİMİ

Okan Hançer’in Asil ve Yedek listesinde şu isimler yer alıyor:

ASİL LİSTE: Emre Vural, Serter Kocababa, S.Hilmi Dal, Cihangir Güç, Nasım Ersan, Duygugül Aksu.

YEDEK LİSTE: Sezin Kamalak, Hakan Sarı, Mehmet Doğan, Alper Özgür, Merve Altıntaş, Havva Selda Eser, Ümit Ertürk.

Haber: Kubilay ELDEMİRCİ

 

 

 


Yorum Yap