Akrep Kartal’a bileniyor

Süper Lig'in 27. haftasında deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşacak olan Antalyaspor, bu maçın hazırlıklarına antrenmanla devam ederken, Beşiktaş da hazırlık kapsamında antrenman yaptı.

Akrep Kartal’a bileniyor

Akrep Kartal’a bileniyor


21 Mart Cumartesi günü deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşacak olan Antalyaspor, hazırlıklarını aralıksız sürdürüyor. Kırmızı-beyazlı takımımız, Atilla Vehbi Konuk Tesisleri bünyesindeki Antalya Büyükşehir Belediye Stadyumu'nda yapılan antrenmanda Beşiktaş maçının taktik provalarını çalıştı.

YAHOVİC’E DOĞUMGÜNÜ

Akşam saatlerinde Atilla Vehbi Konuk Tesisleri'nde gerçekleşen antrenman öncesinde kırmızı-beyazlı futbolculardan Adis Yahovic'in doğum günü kutlandı. Direktör Tamer Tuna gözetiminde Büyükşehir Belediye Stadyumu'nda çalışan futbolcular, soğuk havada gerçekleşen antrenmanda taktiksel çalışmalar yaptı. Futbolcular Çanakkale Zaferi için de pankart açtı.

BEŞİKTAŞ DA HAZIRLANIYOR

Edinilen bilgiye göre Beşiktaş da İstanbul Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde Teknik Direktör Sergen Yalçın yönetiminde yaklaşık 1,5 saat antrenman yaptı. Antrenman, yarım sahada yapılan taktik maçı ve şut çalışması ile sona erdi. Beşiktaş, bugün saat 18.00'de yapacağı antrenmanın ardından hazırlıklarını tamamlayacak ve ardından kampa girecek.

Nizamettin ÖZMEN


Yorum Yap