Antalya'nın kampanyası da iptal

İstanbul ve Ankara'nın ardından Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin de korona virüs kapsamında başlatmış olduğu yardım kampanyası iptal edildi. İçişleri Bakanlığı kararıyla belediyelerin yardım hesapları kapatıldı. Konuyu Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, sosyal medya hesabından duyurdu.

Antalya'nın kampanyası da iptal

Antalya'nın kampanyası da iptal

Dün İstanbul ve Ankara'nın ardından Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin de korona virüs kapsamında başlatmış olduğu yardım kampanyası bugün sabah iptal edildi. İçişleri Bakanlığı kararıyla belediyelerin yardım hesapları kapatıldı. Konuyu Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, sosyal medya hesabından duyurdu. 

CHP'li Muhittin Böcek, bugün akşam saatlerinde sosyal medya hesabından yayınladığı mesajında şöyle dedi: "Sevgili hemşehrilerimizden özür diliyorum. Her şeye rağmen belediyemiz ve hayırseverlerimizle ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ayni yardımlarımız devam edecektir." Oysa Böcek, dün yine sosyal medyadan "İhtiyaç sahipleri için gün dayanışma günü. Haydi Antalyam #BizBirlikteYaparız #BirizBeraberiz" mesajı yayınlamış ve kampanya daveti yapmıştı. Dün yayınlanan o yardım hesapları bugün kapatıldı.

Haber MerkeziYorum Yap