Finike'de 1280 kişiye biner TL verilecek

Finike Kaymakamı Ergün Baysal, Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi Destek Programı çerçevesinde 1280 kişiye biner lira ödeme yapılacağını söyledi.

Finike'de 1280 kişiye biner TL verilecek

Finike'de 1280 kişiye biner TL verilecek

 Kaymakam Baysal, vatandaşlara yapılacak ödemelerin PTT dağıtıcıları, bekçiler ve kolluk kuvvetleri vasıtasıyla kendi ikametlerinde yapılacağını söyledi.

 Belediye, kurumlar, kolluk kuvvetleri ve sağlık görevlileri ile işbirliği halinde koronavirüse yönelik de titiz bir çalışma yürütüldüğünü söyleyen Kaymakam Baysal, hep birlikte mücadele vermenin önemli olduğuna dikkat çekti. Kaymakam Baysal, Finikeli vatandaşların 'Evde Kal' çağrısına ve kurallara da genel itibariyle uyum gösterdiklerini söyledi.

Bu sürecin daha iyi yönetilmesi için vatandaşların önleyici tedbirlere karşı duyarlı olması, fiziksel mesafe ve hijyen kuralarına dikkat etmesi gerektiğini vurgulayan Kaymakam Baysal, salgını kısa sürede kontrol altına almak için üst seviyede tutulan tedbirlere riayet etmenin hem kendi sağlıkları, hem de görevlilere destek olma açısından önemli olduğunu kaydetti.DHA

 

 


Yorum Yap