HEPSİNİ YIKACAĞIZ!"

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Kemer’deki kaçak yapılar yıkılmasıyla ilgili gösterdiği mücadeleden dolayı Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’na teşekkür ederken, Başkan Topaloğlu da vatandaşlara seslendi.

HEPSİNİ YIKACAĞIZ!

HEPSİNİ YIKACAĞIZ!"

Seçim zamanında da çarpık yapılaşmaya geçit vermeyeceklerini dile getirdiklerini söyleyen Belediye Başkanı Topaloğlu, ilk iş Kemer’deki büfeleri kaldırdıklarını kaydetti. Başkan Topaloğlu, yeşil alanları açarak halkın kullanımına sunduklarını ve vatandaşların da bunları gördüğünü anlatarak, “Beldibi’nden Çıralı’ya kadar 31 Aralık 2017’den sonra yapılan yapıların hepsini yıkıyoruz. Çünkü Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bu yapıların yapı kayıt belgelerini iptal etti. Bunlarla mücadeleye hızlı bir şekilde başladık ve Beldibi’nde yıkımlarımızı tamamladık. Çıralı’da ise devam ediyoruz. Antalya Valimiz Münir Karaloğlu da kaçak yapıya geçit yok dedi. Eğer biz marka oluşturmak istiyorsak kaçak yapıya göz yummamamız gerekiyor. Beldibi’nin imar planları çıktı ve bugün yarın bize ulaşacak. Kemer’de çıta zaten bu kaçak yapılardan dolayı düştü. Biz vatandaşa verdiğimiz sözü tutuyoruz. Vatandaşlarımızdan rica ediyorum. Lütfen kaçak yapı yapmasınlar” ifadelerini kullandı. 

Antalya Valisi Münir Karaloğlu’nun Antalya için büyük bir kazanç olduğunu vurgulayan Topaloğlu, “Valimiz her konuya vakıf ve çözüm üreten bir kişidir. Kemer’in de eski günlerine dönmesi için her türlü desteği veriyor. Kemer’e ve Kemer halkına verdiği desteklerden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum” dedi.   

İHA                     


Yorum Yap