SERİK'TE TAPU TÖRENİ

Antalya'da CHP Serik İlçe Başkanı İbrahim Demir ve yönetimi, Merkez Mahallesi’nde kiracı olarak oturduğu binanın tapusunu, aldı. Bugün sabah geniş katılımlı bir törenle tapu sevinci kutlandı.

SERİK'TE TAPU TÖRENİ

SERİK'TE TAPU TÖRENİ


CHP Serik İlçe Başkanı İbrahim Demir ve yönetim kurulu üyeleri, Merkez Mahallesi'nde bulunan parti binasını Cumhuriyet Halk Partisi’ne kazandırdı. Sabah saatlerinde düzenlenen törende önce dualar okundu, ardından kurban kesildi ve kurdela kesimi gerçekleşti. 


Törende konuşan Başkan Demir, “Kiracı olarak oturduğumuz binanın tapusunu Cumhuriyet Halk Partisi’ne kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşmeler sonucunda kiracı olarak oturduğumuz binamızın tapusunu, partimize kazandırdık. Binamız, iktidar partisinin binası olacaktır. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na, Genel Başkanımızın TBMM’deki Özel Kalem Müdürü Sayın Şükran Kütükçü’ye, İdari ve Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sayın Bülent Kuşoğlu’na ve Parti Örgütü ve Örgüt Yönetimlerinden Sorumlu Sayın Oğuz Kaan Salıcı’ya teşekkür ederiz” dedi.
Tapu törenine CHP Antalya İl Başkanı Nusret Bayar, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, ilçe başkanları, STK başkanları, muhtarlar ve partililer katıldı.


Nizamettin Özmen  Yorum Yap