İbradı inşaata başladı

Antalya’nın CHP’li İbradı Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru, Belediye Evleri Sosyal Konutları için temel açma çalışmalarının başladığını açıkladı.

İbradı inşaata başladı

İbradı inşaata başladı

 

İbradı Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru, Belediye Evleri Sosyal Konutları’nın yapım çalışmalarının başladığını belirtti. Başkan Serkan Küçükkuru, İbradı’nın üst kısmında yapılacak Belediye Evleri inşaat alanında incelemelerde bulundu. İbradı Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru, Belediye Evleri Sosyal Konutları’nın yapımı İbradı Belediyesi tarafından üstlenilen konutların temel açma çalışmalarının başladığını belirterek, “Belediye Evleri Sosyal Konutları vatandaşlarımıza şimdiden hayırlı olsun. İbradı halkının yıllardır beklediği proje hayata geçiyor” dedi.

İKİ BELEDİYEDEN DESTEK

Belediyeden yapılan açıklamaya göre Başkan Serkan Küçükkuru, “Kazıcı ve kamyon desteği için Büyükşehir ve Muratpaşa Belediyelerimize İbradı halkı adına teşekkür ediyoruz. İlk etapta 32 Konut 8 Blok yapılacak. Görselliği bozmayan iki katlı olarak inşaa edilecek Belediye Evleri Sosyal Konutları son derece modern ve güzel olacak. Sosyal donatıları, çocuk oyun parkı, her daire için otopark, yeşil alan ve çevre düzenlemesi özel güvenlikli site ile örnek bir proje İbradı’da gerçekleşecek. Tüm halkımıza hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.


Başkan Serkan Küçükkuru, daha sonra bölge muhtarları ile yapılan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Haber Merkezi

 

 


Yorum Yap