7 KAYMAKAM, 1 VALİ YARDIMCISI DEĞİŞTİ

Resmi Gazete'de yayımlanan Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile 427 mülki idare amirinin görev yerleri belli oldu. Bu kapsamda Antalya’da 7 ilçe kaymakamının ve 1 vali yardımcısının görev yerleri değiştirildi.

7 KAYMAKAM, 1 VALİ YARDIMCISI DEĞİŞTİ

7 KAYMAKAM, 1 VALİ YARDIMCISI DEĞİŞTİ

  Atama Kararlarına göre İçişleri Bakanlığı bünyesinde yapılan değişikliklerde, 2020 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile bulundukları yerlerde görev sürelerini tamamlayan ve hizmet veya mazeretleri gereğince kararname kapsamına alınan 427 mülki idare amirinin görev yerleri değişti. 

Bu kapsamda Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu Antakya Kaymakamlığı'na, Finike Kaymakamı Ergün Baysal Ankara Nallıhan Kaymakamlığı'na, Gündoğmuş Kaymakamı Murat Ekinci Trabzon Köprübaşı Kaymakamlığı’na,  Kumluca Kaymakamı Hakkı Uzun Çanakkale Vali Yardımcılığı'na, Döşemealtı Kaymakamı Cengiz Cantürk Adana Vali Yardımcılığı'na, Elmalı Kaymakamı Fatih Ahmet Kurt Konya Vali Yardımcılığı'na, Kepez Kaymakamı Hamdullah Suphi Özgödek Erzurum Vali Yardımcılığı'na, Antalya Vali Yardımcısı Hamdi Bolat Çankırı Vali Yardımcılığı'na atandı.   

Kararname ile Döşemealtı Kaymakamlığı'na Edirne Keşan Kaymakamı Nuri Özder,  Alanya Kaymakamlığı'na Karabük Safranbolu Kaymakamı Fatih Ürkmezler, Elmalı Kaymakamlığı'na Tunceli Cemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, Kaş Kaymakamlığı’na Erzurum Tortum Kaymakamı Şaban Arda Yazıcı, Finike Kaymakamlığı’na ise Şırnak İdil Kaymakamı Zafer Sağ atandı. Antalya Vali Yardımcılığı görevine de Nevşehir Vali Yardımcısı Aydın Abak atandı. Antalya Kepez Kaymakamlığı'na Trabzon Vali Yardımcısı Nusret Şahin atanırken, Kumluca Kaymakamlığı'na ise İzmir Vali Yardımcısı Uğur Kolsuz atandı. 

İHA                                         


Yorum Yap