Büyükşehir güzelleştiriyor

Kuaförün bulunmadığı kırsal bölgelerde kadın, erkek ve çocuklar için hizmet veren Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Mobil Kuaför TIR'ının son durağı Korkuteli oldu.

Büyükşehir güzelleştiriyor

Büyükşehir güzelleştiriyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Büyükşehir Belediyesi'nin Mobil Kuaför TIR'ı merkeze uzak mahalle ve yaylalarda pandemi önlemleri çerçevesinde vatandaşlara hizmet veriyor. Mobil Kuaför, Korkuteli'nin kırsal mahallelerinde yaşayan 245 vatandaşın saç kesimini ve bakımını yaptı.

 

Mobil Kuaför ekipleri Korkuteli'nin Çaykenarı, Çukurca, Karakkuyu, Manay, Osmankalfalar, Kırkpınar, Ulucak, Avdan ve İmecik mahallelerinde pandemi kapsamında alınan önlemler kapsamında vatandaşlara hizmet verdi. Belediyeden verilen bilgiye göre üç gün ilçenin mahallelerini karış karış gezen Mobil TIR'dan kadın, erkek, genç, yaşlı ve çocuk 245 kişi faydalandı. Mobil kuaförde yaşlı bireyler ve çocukların saçları tıraş edildi. Kız çocukları ise saçlarını istedikleri şekilde ördürdü. Kuaförler tarafından saçları kesilen vatandaşlar ayaklarına gelen hizmetten memnun olduklarını ifade etti.

 

Haber Merkezi 


Yorum Yap