Başkanların taburcusu yakın!

Rektör Özkan'dan iyi haber geldi. "Başkan Böcek'in taburcu olması 10 gün sürebilir" müjdesini veren Rektör, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz için de “Tedavisine serviste devam ediyoruz" dedi

Başkanların taburcusu yakın!

Başkanların taburcusu yakın!
Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan CHP'li iki belediye başkanı konusunda taburcu sinyali verdi. 


Rektör Özkan, “Başkan Böcek’in tedavisi devam ediyor. Normal olarak besleniyor, rahatlıkla oturabiliyor ve fizik tedavisi yoğun bir şekilde devam ediyor. Başkanımızın durumu yavaş yavaş daha da iyiye gidiyor. Ancak taburcu olmasıyla ilgili net bir süre söz konusu değil, bir hafta ya da 10 gün sürebilir. Çok uzun bir süreç olmayacağını düşünüyorum.” diye konuştu.

 

Burdur Belediye Başkanı'nın da sağlık durumunun iyiye gittiğini söyleyen Rektör Özkan, “Başkan Ercengiz’in tedavisine serviste devam ediyoruz. Genel durumu iyi, oksijen ihtiyacı yok, tedavi ve takipleri devam ediyor. Her iki Başkanımızın ve hastalarımızın sağlığına kavuşması için bütün sağlık çalışanı arkadaşlarımız canla başla çalışıyorlar, onlara bir kere daha teşekkür ediyorum. Pandemi sürecinde vatandaşlarımızı salgına karşı daha da duyarlı olmaya davet ediyorum” dedi.

İHA


Yorum Yap