LÖSEV yaşatır!

Sosyal sorumluluk projeleriyle dikkat çeken Kuşaktan Kuşağa Antalyalılar Derneği, LÖSEV’i ziyaret ederek hem bağış yaptı hem de işbirliği için fikir alışverişinde bulundu. Ziyarette LÖSEV’e bağış yapmak üzere toplanan yardım Genel Koordinatör Yardımcısı Füsun Emecan Özcan’a sunuldu.

LÖSEV yaşatır!

LÖSEV yaşatır!


LÖSEV Antalya İl Koordinatörlüğü’nü ziyaret eden Kuşaktan Kuşağa Antalyalılar Derneği hem LÖSEV’e el uzattı hem de ortak projeler için fikir alışverişinde bulundu. Dernek Başkanı Bülent Kantarcılar, Başkan Yardımcısı Songül Başkaya, Faruk Palalar, Selahattin Akdemir, Hanife Altıkardeşler, Özlem Aksu, Denetleme Kurul Başkanı Canan Gökalp ve üyelerin katıldığı ziyarette Genel Koordinatör Yardımcısı Füsun Emecan Özcan, İl Koordinatörü Ercan Karalar ve İl Koordinatör Yardımcısı Özlem Uğurel LÖSEV’i anlattı. LÖSEV Dükkanı’nın gezilmesi sonrasında kısa film ve reklam filmiyle LÖSEV’i tanıtan Füsun Emecan Özcan, çıkışta da herkesin bir LÖSEV gönüllüsü gibi kanser hastalarını LÖSEV’e yönlendirmesini istedi.

 

DERNEĞİN BAĞIŞI SUNULDU

 

LÖSEV’in yalnızca kanser hastası çocuklara değil, yetişkinlere de destek olduğunu kaydeden Özcan, pandemi koşullarında yardıma ihtiyacı olan grubun daha da arttığını belirterek, herkesi katkı vermeye davet etti. Grup adına LÖSEV’e bağış yapmak üzere toplanan yardım ve Şefika Önder Koyun’un desteği CHP Antalya eski Milletvekili Tuncay Ercenk tarafından Genel Koordinatör Yardımcısı Füsun Emecan Özcan’a sunuldu. Ziyarete AKP Muratpaşa İlçe Başkanı Osman Ülker ve Özlem Aksu da katıldı.

 

Ziya Nur SEZEN


Yorum Yap