Kepezli kadınlar artık daha mutlu

Kepez Belediyesi’nin 3 noktada düzenlediği step, aerobik ve pilates egzersizleri Kepez’in kadınları tarafından ilgiyle karşılanıyor. Sosyal mesafe kuralına uygun olarak düzenlenen spor etkinlikleriyle kadınlar hem fazla kilolarından kurtuluyor hem de güne sağlıklı ve zinde başlıyor

Kepezli kadınlar artık daha mutlu

Kepezli kadınlar artık daha mutlu

Pandemi sürecinde evlerinde hareketsiz kalan kadınlar için harekete geçen Kepez Belediyesi, ilçenin farklı noktalarında spor etkinliği düzenliyor. Turgut Özal Spor Salonu, DokumaPark ve Adnan Menderes Yüzme Havuzu olmak üzere ilçedeki 3 nokta da düzenlenen step, aerobik ve pilates egzersizleri ile Kepezli kadınlar güne zinde başlıyor. Sporun ve sporcunun her zaman yanında olan Kepez Belediyesi, pandemi nedeniyle evde kalmak zorunda olduğumuz bu süreçte, hareketsiz yaşamada ‘Hayır ‘ diyor. Evlerinde hareketsiz kalan kadınlar için farklı yer ve saatlerde spor etkinliği düzenleyen Kepez Belediyesi, bu hizmetini de sosyal mesafe kuralına uygun olarak gerçekleştiriyor. 

Açık havada spor keyfi  

Belediyeden verilen bilgiye göre spor etkinliklerinin düzenlendiği DokumaPark’ta ise sabah sporları açık havada bir başka güzel oluyor. Güne sağlıklı ve zinde başlayan Kepezli kadınlar, DokumaPark’ın eşsiz doğal güzelliği arasında spor yapıyor. Kepez Belediyesi, fazla kilolarından kurtulmak, kilosunu korumak, en önemlisi de sporla sağlıklı yaşamın kapılarını aralamak isteyen herkesi spor etkinliklerine bekliyor. Kepez Belediyesi, ücretsiz diyetisyen desteği de veriyor.

Etkinlik yapılan yerler ve saatleri

Turgut Özal Spor Salonu

Salı-Perşembe : 09.00-10.00

Çarşamba-Cuma :15.00-16.00

DokumaPark

Salı-Perşembe: 08.00-09.00

Çarşamba-Cuma : 08.00-09.00

Adnan Menderes Yüzme Havuzu

Salı-Perşembe: 10.00-11.00

Çarşamba-Cuma: 15.00-16.00


Haber Merkezi  


Yorum Yap